РПЦ в Україні: під рясами погони ФСБ росії

13:55, 28.11.2023
РПЦ в Україні: під рясами погони ФСБ росії

Російське духовенство завжди вчило паству свою не пізнавати і любити Бога, а лише боятися чортів.

«Стережіться фальшивих пророків, що приходять до вас в овечій одежі, а всередині хижі вовки»

(Євангеліє від Матвія 7: 15-21)

 

Самою потужною силою московського релігійно-політичного впливу на українців є російська православна церква в Україні (РПЦУ — так звана УПЦ МП) на чолі з предстоятелем Онуфрієм (агент КДБ СРСР), яка є  агентурною мережею російських спецслужб в нашій країні. Вона тісно пов’язана з ОП Зеленського, народними депутатами партії «Слуга народу» і забороненої «ОПЗЖ». Вони активно підтримують РПЦУ (УПЦ МП) і її предстоятеля Онуфрія, внесеного в базу даних сайту «Миротворець» як «агент впливу».

 

Москальська православна церква, очолювана дияволом у рясі кірілом, в 2014 році оголосила Україні «священну війну», а окупацію частини території України назвала «Хрестовим походом православ’я» і благословила президента росії путіна на воєнну агресію проти України і війну в Сирії.

 

УПЦ МП (Онуфрій) не засудила агресію, а підтримала путіна і кіріла.

 

                                    Виплодки пекла – антихрист путін і диявол у рясі кіріл.

 

Зауважу, що патріарх РПЦ кіріл — агент КДБ «Михайлов», має генеральське звання ФСБ росії. Його попередник Алексій ІІ (Олексій Рідігер) також був агентом КДБ під псевдонімом «Дроздов». Знаю обох особисто ще з часів Радянського Союзу. Про наше знайомство писав у пресі.

 

У травні 2015 року президент Петро Порошенко під час урочистого засідання Верховної Ради зачитував імена Героїв України, половина з яких загинула в боротьбі з російським агресором. Щоб вшанувати хвилиною мовчання загиблих Героїв, піднялися всі присутні в парламенті депутати, представники церков, конфесій та іноземці. Лише священики Московського патріархату на чолі з Онуфрієм демонстративно не встали.

 

На параді до Дня незалежності України 2018 року президент Порошенко заявив, що РПЦ і її київський філіал МП освятили війну путіна проти України, день і ніч моляться за російську владу і російське військо. 

 

Свого часу Вселенський патріархат називав московську церкву САТАНИНСЬКОЮ, служанкою АНТИХРИСТА і ДИЯВОЛА! Вона такою і залишилася.

 

17 серпня 2021 р. Київ. Засідання сатанинського синоду РПЦУ (агентура КДБ-ФСБ релігійно-політичного впливу Москви). В центрі предстоятель Онуфрій.

 

Довідково. Дев’ять нинішніх постійних членів «диявольського» синоду РПЦ в Україні (УПЦ МП) були агентами КДБ СРСР. Сьогодні вони є агентами політично-релігійного впливу Москви на українців.

 

Запам’ятайте їх прізвища і посади. Світлини самостійно знайдіть в Інтернеті.

 

1. Онуфрій (Березовський), предстоятель РПЦ в Україні (УПЦ МП);

2. Агафангел (Саввін), митрополит Одеський і Ізмаїльський;

3. Лазар (Швець), митрополит Сімферопольський і Кримський;

4. Іларіон (Шукало), митрополит Донецький і Маріупольський;

5. Марк (Петровцій), митрополит Хустський і Виноградівський, внесений до бази даних Центру «Миротворець».;

6. Феодор (Гаюн), митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький, голова Церковного суду УПЦ МП (РПЦ в Україні), внесений до бази даних Центру «Миротворець»;

7. Павел (Лебідь), митрополит Вишгородський і Чорнобильський;

8. Митрофан (Юрчук), митрополит Луганський та Алчевський, голова ВЗЦЗ УПЦ МП (РПЦ в Україні);

9. Антоній (Паканич), митрополит Бориспільський і Броварський, керуючий справами УПЦ МП (РПЦ в Україні).

 

Вони виступають проти вступу України в НАТО, не визнають автокефалії Православної церкви України, підтримують росію — країну агресора, воєнного злочинця, антихриста путіна, на якого виданий міжнародний ордер на арешт і диявола кіріла, який благословив кремлівського кривавого фюрера на вбивство українців і знищення української державності.  

 

За заслуги перед Московією всі члени диявольського синоду УПЦ МП відзначені вищими орденами РПЦ, п’ятеро з них (Онуфрій, Лазар, Іларіон, Павел, Антоній) нагороджені президентами росії путіним і медведєвим орденом «Дружби».

 

Аналіз архівних матеріалів КДБ СРСР (з якими я ознайомився 1992 року в Москві як експерт парламентської комісії РФ) засвідчив, що весь патріархат РПЦ і всі нинішні члени синоду УПЦ МП були агентами КДБ, семеро з них можуть бути діючими агентами ФСБ або СЗР росії.

 

Інформація про цінних і особливо цінних агентів КДБ УРСР (наприклад, Кравчука, Кучму, Януковича, Тимошенко, Азарова, Медведчука, Табачника, Литвина, Рабіновича, Пукача та ін.) зберігається в архівах ФСБ РФ. Для російських спецслужб використання цих агентів, які були або знаходяться і сьогодні у вищих колах політичної, релігійної і державної влади України, завжди вважалось вищим пілотажем.

 

Подібне відбувається і з політиками Заходу (наприклад, Меркель, Орбан,  Фіцо та ін.), які були завербовані КДБ СРСР — ФСБ РФ.

 

Будучи народним депутатом, я неодноразово публічно говорив про цих агентів, називав їх прізвища. Застерігав українців, що не можна агентів КДБ обирати і призначати на відповідальні посади в органах державної влади. Проте їх обирали президентами, народними депутатами, призначали прем’єрами, міністрами, керівниками спецслужб України…

 

Сьогодні ми пожинаємо плоди їх роботи і нашої безвідповідальності при голосуванні за «лжепророків» «по приколу» і «какая разница».

 

«Ви їх пізнаєте по їхніх вчинках». «По їхніх плодах ви пізнаєте їх» (Євангеліє від Матвія 7:16-20; 7:16-29).

 

У січні 2019 року голова СЗР України Єгор Божок заявив Укрінформу, що «на 99% священнослужителі РПЦ всередині росії контролюються ФСБ, а ті, які працюють за кордоном, — СЗР РФ».

 

Патріарх Алексій II (агент КДБ СРСР, псевдонім «Дроздов») і президент росії путін. Фото: theins.ru

 

Усі православні ієрархи у Радянському Союзі змушені були співпрацювати з Комітетом державної безпеки. Про це в ефірі Радіо Свобода 23 грудня 2018 року розповів патріарх УПЦ КП Філарет. 

 

В іншому випадку, за його словами, священнослужителі не могли повноцінно виконувати свої обов’язки, бо їхні рішення не мали юридичної сили. «Не було жодного єпископа, який не мав би контактів з ними. Якщо він не мав контактів, то він не був єпископом. Тому, якщо хтось з архієреїв тих скаже, що він не мав контактів із КДБ, то це означає, що він говорить неправду. Я це точно знаю», – сказав патріарх.

 

Як розповів Філарет, без згоди радянських спецслужб ієрархи не могли призначити жодного священнослужителя.

«Без згоди КДБ не ставили ні архієреїв, ні священиків. Треба було з ними погоджувати всі призначення. Тому й існувала реєстрація. Указ архієрея був недійсним, якщо немає реєстрації. Тому для того, щоб мати реєстрацію, треба було домовитися з ними, щоб вони погодилися на посвячення того чи іншого єпископа і призначення того чи іншого священика», – розповів Філарет.

 

Однак навіть за таких умов, наголосив Філарет, йому вдавалося не порушувати таємницю сповіді, хоча одного разу через таку непоступливість йому погрожували розстрілом. Така погроза була від працівників спецслужб через відмову доносити на людей.

 

«Від мене на початку вимагали, щоб я їм відкривав те, що мені будуть люди говорити на сповіді. Я сказав: ні, священик повинен зберігати таємницю сповіді. Тоді він виймає пістолет, кладе на стіл і каже: ми можемо вас розстріляти. Я йому на це сказав: можете розстріляти мене, але для мене не має значення, помру я зараз, ви мене розстріляєте, чи я доживу до глибокої старості, а виконувати ці ваші умови не буду», – розповів Філарет

 

Патріарх додав, що після цього випадку його переслідування припинилися, однак контактувати із КДБ все одно доводилося.

«Але церква пройшла цей період і перемогла», – підсумував Філарет.

 

Ще раніше, 2012 року в інтерв’ю українському журналу Weekly.ua патріарх Філарет, у миру Михайло Антонович Денисенко (агент КДБ під псевдонімом «Антонов»), розповідав, що «з комітетом держбезпеки були пов’язані всі без винятку архієреї. Усі без винятку. У радянські часи ніхто не міг стати архієреєм, якщо на це не давав згоди КДБ. Тому стверджувати, що я не був пов’язаним із КДБ, було б неправдою — був пов’язаним, як і всі» (див. тут).

 

Про співпрацю Філарета з КДБ читайте в статті «Архіви КДБ. Філарет працював на радянські спецслужби». На думку почесного патріарха Філарета, «співпраця з КДБ — не гріх. Якщо Господь цю радянську безбожну владу допустив, то треба було жити в умовах цієї безбожної влади». 

 

Як генерал української спецслужби зауважу, колишня співпраця священнослужителів (в тому числі і Філарета) з  органами КДБ — це давнє минуле. У їхній  спільній історії було різне — і трагічне, і героїчне, і ганебне…

 

Філарет один з небагатьох, який насмілився сказати правду про свою співпрацю з КДБ. З моменту воєнної агресії росії проти України (2014 р.) священнослужителі  повинні були визначитися, кому служити — Богу і своєму народу чи мамоні — антихристу путіну і дияволу в рясі кірілу.

 

Очолювана патріархом Філаретом УПЦ КП залишилася вірною Богу і українському народу!

РПЦ на чолі з дияволом кірілом стала співучасницею злочинів проти людства і людяності, геноциду української нації, що вчиняють з його благословення кривавий кремлівський антихрист путін і його варвари, яких підтримує понад 80% виродків-нелюдів нацистської Московії…

 

Російський історик Василь Ключевський зазначав: «Російське духовенство завжди вчило паству свою не пізнавати і любити Бога, а лише боятися чортів, яких воно ж і розплодило зі своїми священниками». 

 

Заслуга патріарха Філарета (якого я добре знаю з 1992 року) у створенні УПЦ Київського патріархату (червень 1992 року), проведенні 15 грудня 2018 року  Об’єднавчого собору і утворенні єдиної ПЦУ, обранні її предстоятеля Епіфанія та отримання Україною 5 січня 2019 року  Томосу про автокефалію  – ІСТОРИЧНА!

 

Президент Порошенко справедливо назвав патріарха Філарета «духовним лідером України».

 

Агенти впливу не просто виконують окремі доручення Кремля, а й створюють організації, які перешкоджають Україні взагалі будувати свою державність. Вони діють під прикриттям красивих назв і гасел забезпечення стандартів захисту прав людини, дотримання Конституції, міжнародних норм. Але це тільки ширма.

 

Основна їх ціль — виконання завдань Москви, націлених на дестабілізацію всіх сфер життєдіяльності України і ліквідацію її незалежності.

 

                                             На фото: священники УПЦ МП на окупованій  території Донбасу.

 

Зафіксовані непоодинокі випадки, коли священики УПЦ МП зі зброєю в руках перебували в лавах окупаційних військ на Донбасі і на руках мають кров вбитих українців. Були випадки, коли вони катували українських військовополонених. Священики УПЦ МП відмовлялися відспівувати українських військових, які загинули у боротьбі з російським агресором.

 

Представники МП у Криму і на Донбасі відкрито підтримують російську агресію, брали активну участь у проведенні референдумів та проголошенні так званих «ЛНР» і «ДНР» і приєднанні Криму до РФ, закликали парафіян брати в руки зброю і вбивати українців, благословили ватажків терористичних організацій «ЛНР» і «ДНР» на війну проти України, надавали бойовикам пристановище в культових і храмових приміщеннях, переховували в храмах і церквах зброю.

 

Навіть Святогірську лавру використовували як базу для російських диверсійних груп і сховище для зброї.

 

Існує ціла мережа російських священиків, які є таємними агентами або кадровими офіцерами ГРУ і ФСБ росії і активно допомагають російським окупантам та їх найманцям на сході України. РПЦ МП є важливою складовою війни, яку росія веде проти України. 

 

Захисники московської «церкви» в Україні

 

Церковне шпигунське зміїне кубло Московського патріархату в Україні лобіюють і підтримують Зеленський, Баканов і майже півсотні народних депутатів від партії «Слуга народу» і забороненої ОПЗЖ, які підписали лист до голови ВРУ Стефанчука з проханням направити його до Венеціанської комісії через законопроект про «заборону діяльності УПЦ МП», який проголосований у першому читанні, на відповідність його «європейським стандартам і цінностям».

 

Після появи цієї інформації в новинах до мене звернулися військові, які знаходяться на війні, з проханням надати їм список цих депутатів, яких  вони вважають зрадниками і колаборантами. На запитання для чого, фронтовики відповіли: вивеземо на передову, в поле або в лісосмугу на сповідь і каяття…

 

Народна депутатка Ірина Геращенко у фейсбуці опублікувала текст цього  листа і повний перелік депутатів, які його підписали (див. «Хто «кришує» Московську церкву у Верховній Раді. Повний список депутатів».

 

Журналісти руху «ЧЕСНО» дослідили, що з 44 депутатів, які блокують закон про заборону Московського патріархату — переважна більшість членів раніше забороненої проросійської фракції «ОПЗЖ», майже половина підписантів — це нардепи «Слуги народу».

 

Як ідеться в матеріалі "ЧЕСНО", 44 депутати вимагають у голови Верховної Ради Руслана Стефанчука звернутися до Венеціанської комісії щодо висновку про урядовий законопроєкт № 8371, який пропонує заборонити московську «церкву» в Україні.

Підписантами цього звернення є переважна більшість членів раніше забороненої проросійської фракції «ОПЗЖ». Майже половина підписантів — це нардепи «Слуги народу», по одному представнику «Батьківщини» та групи «За майбутнє», а також позафракційні депутати.

 

Примітно, що підписантами звернення стала низка одіозних нардепів: Юрій Бойко, Сергій Льовочкін, Максим Бужанський, Артем Дмитрук, Євген Шевченко, Георгій Мазурашу, Павло Халімон та інші. Зауважимо, що більшість підписантів мають керівні посади як на рівні парламентських комітетів, так і на фракційному рівні.

 

Автором ініціативи є перший заступник голови фракції «Слуги народу» Андрій Мотовиловець, також підписи під зверненням поставили ще троє заступників голови фракції — Артем Культенко, Ольга Савченко та Максим Ткаченко. Крім того, голова податкового комітету Данило Гетманцев та Євгеній Брагар, який зараз виконує обов'язки голови комітету з питань свободи слова замість арештовано Нестора Шуфрича, підозрюваного у державній зраді.  

 

 

Автори звернення називають пропозицію заборонити московську «церкву» — спробою «обмежити право громадян України та свободу світогляду і віросповідання». Також зазначили, що «держава не має права вказувати в яку церкву ходити віруючим громадянам України».

Таке звернення може значно відкласти розгляд законопроєкту в другому читанні.

 

Нагадаю захисникам російської «церкви» про головний юридично-церковний (канонічний) висновок Вселенського патріархату, зроблений в листопаді 2018 року. 

«Скасуванням Синодом Вселенського патріархату Синодального листа 1686 року СКАСОВАНА  адміністрація (керівництво) Московською церквою Київської митрополії і всіх єпархій в Україні», — заявив архієрей Константинопольської церкви, представник Вселенського патріархату при Всесвітній раді церков архієпископ Тельміський Іов (Геча).

 

«З канонічної точки зору, це означає, що сьогодні в Україні православної церкви Московського патріархату більше не існує»,— наголосив архієрей Іов.

Він також пояснив, що в Україні не можуть канонічно існувати дві православні церкви. «Згідно з канонами церкви, на території однієї держави має бути тільки одна православна церква», — зазначив Іов.

 

Тепер, згідно з церковними правилами й канонами, РПЦ (як і УПЦ МП) є сектою, незаконною релігійною організацією, а не канонічною церквою, яку Вселенський собор, після її появи, довгий час називав «служителькою Антихристу» і «пристанищем демонів». 

 

Афонські старці понад тисячу років стверджують: «Дух Святої Русі перебуває в Києві». А Вселенський патріарх Варфоломій свого часу написав: «Світове православ’я — це сузір’я незалежних та рівних національних Церков». 

Детальніше про це читайте у моїй статті «Хрестовий похід» Кремля: як московія привласнила православ’я Київської Русі та чому не хоче його втрачати» (Україна молода, 06.11.2018).

 

З початку повномасштабного вторгнення росії я неодноразово публічно звертався до президента і народних депутатів негайно заборонити діяльність  московського патріархату, який є неканонічним і ворогом України. 

 

Нова агентурна мережа Москви

 

Секретар РНБО України Олексій Данілов заявив, що росія робить активні спроби сформувати нову агентурну мережу для внутрішнього розколу в Україні.

 

«Нині за всіма ознаками, ФСБ рф робить активні спроби сформувати нову агентурну мережу, покладаючи на неї далекосяжні надії. У перспективі йдеться про розгортання політичного проєкту, орієнтованого на залишки проросійськи налаштованого населення, а паралельно з цим здійснюється інформаційна інтервенція з намаганнями розхитати процес внутрішньоукраїнської дестабілізації.

 

Ознаками подібної діяльності є різка активізація різноманітних «експертів», «акторів-розвідників» та іншого роду аферистів у просуванні російською мовою російської ж повістки. Саме вони цієї миті волають про «провал» контрнаступу, натякають на необхідність перегляду цілей війни (і це вже не вихід на кордони 1991 року), роздають поради, як воювати ЗСУ, видають фальшиві інсайди про «конфлікти» серед військово-політичного керівництва, закликають прийняти «хороших руських» і зрештою натякають, що з росією необхідно домовлятися», – зазначив  Данілов у фейсбуці і в інтерв’ю The Times.

 

Мета російських агентів — «вбити клин між політичним і військовим керівництвом України, а також розпалити антиурядові настрої серед населення», - наголосив Данілов і зазначив, що росія намагається скористатися «так званою напругою» між президентом Зеленським та головнокомандувачем Збройних сил України Залужним.

 

СБУ відреагувала на сказане Даніловим і заявила, що нейтралізує будь-які спроби російських ФСБ та ГРУ використовувати свій агентурний потенціал в умовах війни й робить усе можливе, щоб ворожі мережі були повністю викорінені. 

 

«Наголошуємо: окремі акценти, озвучені сьогодні в ЗМІ, щодо активізації мережі шпигунів усередині української спецслужби, не відповідають дійсності і є проявом некоректної інтерпретації слів очільника РНБО», – зазначили в СБУ і нагадали, що фіксують такі вияви та систематично нейтралізують діяльність тих, хто має намір шкодити державній безпеці.

 

За даними СБУ, протягом 2022–2023 років викрито понад 2 тисячі зрадників і встановлено понад 300 агентів іноземних спецслужб.

 

Свій вклад у ці результати внесла і наша організація, яка співпрацює з контррозвідкою СБУ і ГУР МО. Дякую всім тим, хто допомагає нам у виявленні ворожих агентів, зрадників і мародерів.

 

У коментарі Укрінформу в СБУ уточнили, що серед викритих зрадників у тому числі — народні депутати Віктор Медведчук, Андрій Деркач, Олександр Пономарьов, Олександр Дубінський, ексочільник Головного управління СБУ в Криму Олег Кулініч та інші.

«Такі результати, зокрема, стали наслідком того, що СБУ посилила напрям контррозвідувальної діяльності, змінила кадрові підходи до своєї роботи та пройшла шлях внутрішнього очищення», - йдеться в коментарі СБУ.

 

Зауважу, що лише після призначення головою СБУ Василя Малюка почалися реальні кроки по очищенню країни від ворожих агентів, зрадників і колаборантів.

Знаю Малюка ще слухачем Національної академії СБУ, потім працівником підрозділу з боротьби з корупцією і організованою злочинністю Управління СБУ в Житомирській області, а з 2014 року — як учасника АТО на Донбасі.

 

З Олексієм Даніловим були колегами по парламенту в одній фракції. Знаємо один одного дуже добре.

 

На мою думку, зазначена група з 44-х депутатів, які виступили за збереження російської «церкви»  (УПЦ МП) і є тією «сформованою новою агентурною мережею Москви для політичної дестабілізації і внутрішнього розколу в Україні», про яку говорив секретар РНБО Данілов.

 

Звертаюся до голови СБУ Василя Малюка і секретаря РНБО Олексія Данілова з публічною заявою організувати ретельну перевірку народних депутатів, які підписали вище зазначений лист до Стефанчука на предмет їх причетності до співпраці з російськими спецслужбами, отримання ними грошової винагороди від представників УПЦ МП і чи не є ці депутати агентами ФСБ (ст. 111 КК) або колаборантами (ст. 111-1 КК).

 

За результатами перевірки прошу дати правову оцінку діям депутатів і накласти на них відповідні санкції рішенням РНБО України. 

 

Панове депутати, які підписали лист про «порятунок шпигунського зміїного  кубла московського патріархату», наша організація Український СМЕРШ» («СМЕРТЬ РАШИСТАМ» — «Караючий Меч Арея») настійливо рекомендує вам відкликати свої підписи і скласти депутатські повноваження. Результати каяття і спокути ваших гріхів перед українським народом будуть враховані за законами воєнного часу…

 

Диякон УПЦ МП

 

Для об’єктивності нагадаю, що в 2009 році на свято Трійці Петро Порошенко був висвячений в диякони Московського патріархату. Відразу ж слідом за церемонією посвяти в служителі, Порошенко взяв участь у хресній ході, несучи головну ікону свята - власне зображення Трійці. Дія відбувалася в Свято-Іонинському монастирі УПЦ МП.

 

Монастир розмістив фотографії на своєму інтернет-сайті.

 

 

Диякон — базовий «рівень» ієрархії в «білому священстві» ортодоксального обряду. «Біле священство» доступне одруженим чоловікам. Служителі цього роду з достатнім рівнем підготовки і духовного досвіду можуть дослужитися до сану протоієрея і навіть у виняткових випадках — рідкісного сану пресвітера.

 

Зауважу, що цей свій «гріх» Порошенко спокутував. Завдяки йому українці отримали Томос про автокефалію Православної церкви України. Ми отримали духовну незалежність від Московії і її сатанинської церкви.

 

Чи вистачить мужності Зеленському заборонити ворожу РПЦУ (УПЦ МП) — зміїне кубло російських спецслужб і позбавити депутатських мандатів  парламентарів, які захищають це кубло і, по суті, є колаборантами?

Маю великі сумніви… 

 

Мені б дуже не хотілося, щоб це питання було вирішене військовими за законами воєнного часу. Тому настійливо прошу президента Зеленського і парламент невідкладно заборонити діяльність РПЦУ (УПЦ МП).

 

Ворога, ким би він не був, треба знищувати фізично, юридично, морально і політично. Залежно від обставин і ситуації вибирають і засоби його ліквідації…

 

Р.S. Тих, хто поділяє висловлені мною думки і пропозиції, ПРОШУ максимально поширити статтю серед своїх друзів і знайомих, щоб їх прочитала вся Україна. Нашій організації важлива ваша думка.

Візантійський богослов, один із батьків Церкви, великий християнський святий Григорій БОГОСЛОВ постійно повторював вірянам: «Бог не в силі, Бог у Правді. Мовчанням зраджується Бог». 

 

Наші пращури арії залишили своїм нащадкам — українцям такі заповіді: 

 

1). «Називай речі (події) своїми іменами і досягнеш успіху і перемоги».  

2). «Не зраджуй. Не бійся. Не мовчи. Борись і перемагай!».

 

Від імені нашої організації ДЯКУЮ всім не байдужим, хто допомагає ЗСУ, ГУР МО, СБУ і нашій організації у боротьбі з російськими загарбниками, всім тим, хто  наближає нашу спільну Українську ПЕРЕМОГУ над москальською  імперією — центром цивілізаційного зла!

 

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! Смерть ворогам!

 

Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО, Герой України, кавалер ордену ООН «Діяння на благо народів», медалі ЄС “Європа – союз цінностей”, член ПАРЄ (2006-2010), почесний голова СОУ, генерал-лейтенант