Шпигуни в Україні: росія активізувала свої «консерви» – Данілов

11:01, 27.11.2023
Шпигуни в Україні: росія активізувала свої «консерви» – Данілов

Росія різко активізувала своїх шпигунів в Україні.

Мережу шпигунів росія активізувала в Україні, проте Служба безпеки України активно працює з цим.

 

Як інформує УМ, про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов у інтерв’ю "The Times".

 

За словами секретаря РНБО, мета російських агентів – "вбити клин між політичним і військовим керівництвом України, а також розпалити антиурядові настрої серед населення".

 

Данілов зазначив, що росія намагається скористатися "так званою напругою" між президентом Володимиром Зеленським та головнокомандувачем Збройних сил України Валерієм Залужним.

 

Секретар РНБО також наголосив, що росія намагається "поширити дезінформацію та пропаганду, щоб дестабілізувати ситуацію в Україні".

 

У свою чергу "Радіо Свобода" написало, що рф активізувала шпигунів і в СБУ, але Данілов пояснив українським ЗМІ, що "Times" неправильно зрозумів його, а СБУ "активно працює по шпигунах".

 

Нагадаємо, що 16 листопада Володимир Зеленський у розмові з групою журналістів заявив, що Москва прагне посіяти розкол в українському суспільстві, створити "хаос" всередині країни і усунути президента – за даними розвідки, цей план у Росії називають "Майдан 3".

 

Згодом Зеленський заявив, що Росія хоче усунути його з посади президента України до кінця 2023 року, для чого вигадала план дестабілізації під умовною назвою "Майдан-3".

 

Зеленський також застеріг військових від політичної діяльності. Він додав, що "при всій повазі до генерала Залужного і до всіх командирів, які перебувають на полі бою, є абсолютне розуміння ієрархії", бо інше не веде до єдності нації.

 

Як повідомляла УМ, у Польщі викрили мережу російських шпигунів.