В Україні через негоду перекрили 14 доріг, з хуртовини витягли 840 авто

09:52, 27.11.2023
В Україні через негоду перекрили 14 доріг, з хуртовини витягли 840 авто

На 14 автодорогах перекрито рух транспорту, у 16 областях знеструмлені населені пункти.

Через заметіль в Україні перекрили рух транспорту на 14 автодорогах, рятувальники, поліцейські та інші підрозділи відбуксирували 840 автівок.

 

Як інформує УМ, про це повідомив очільник Міністерства внутрішніх справ Ігор Клименко у Телеграм.

 

"На 14 автодорогах перекрито рух транспорту, у 16 областях знеструмлені населені пункти.

 

…Загалом на території України знеструмлено 2019 населених пунктів у 16 областях, 1370 вантажних транспортних засобів перебувають у місцях тимчасового відстою, відбуксовано 840 автомобілів.

 

Закликаємо водіїв уникати поїздок регіонами, де вирує негода. Якщо Вам потрібна допомога – зверніться до екстрених служб за номерами 101 та 102. У регіонах працюють пункти незламності та пересувні пункти обігріву", - сказано в повідомлені.

 

За його словами, найскладніша ситуація спостерігається на півночі та півдні Одеської області: снігові перемети сягають півтора метра. До ліквідації наслідків негоди залучені рятувальники, поліцейські, нацгвардійці, прикордонники.

 

Поблизу села Удобне прикордонники з автобусів евакуювали 42 людини, зокрема 10 дітей. За допомогою снігохода на трасі Ізмаїл-Рені рятувальники визволили 6 людей. Відбуксовано понад 500 автомобілів, зокрема 14 автобусів та 12 автомобілів екстреної допомоги. Надано допомогу 1624 особам, зокрема 93 дітям. Із ознаками переохолодження до медиків звернулися 6 людей.

 

У Миколаївській області перекрито рух на 10 ділянках доріг, перемети сягають 2 метрів. Підрозділи ДСНС залучалися до ліквідації наслідків негоди 49 разів, 75 автомобілів відбуксовано.

 

У Черкаській області ускладнено рух поблизу міста Кам’янка. Поліцейські організували рух транспорту у реверсному режимі, близько 40 вантажних автомобілів зупинені на відстій. Рятувальники розгорнули пересувні пункти обігріву.

 

У Кіровоградській області ліквідовано затор поблизу села Велика Виска, 30 вантажних автомобілів стоять на узбіччі. Відбуксовано 164 транспортні засоби, 293 людям надана допомога.

 

Як повідомляла УМ, Запрацює цілодобовий Штаб: в Україні значно погіршується погода.