Військових і родичів українських силовиків рашисти шукають на окупованій Луганщині – Генштаб

09:45, 21.11.2023
Військових і родичів українських силовиків рашисти шукають на окупованій Луганщині – Генштаб

Рашисти шукають серед місцевого населення військових або родичів працівників українських силових структур.

Представники Росгвардії та російської поліції На тимчасово окупованій території Луганської області шукають серед місцевого населення військових або родичів працівників українських силових структур.

 

Як інформує УМ, про це 21 листопада повідомив речник Генерального штабу ЗСУ Андрій Ковальов у ефірі телемарафону «Єдині новини».

 

"До Мілового, що в тимчасово окупованій Луганські області, прибув підрозділ російських карателів з Росгвардії та співробітників поліції з Московської області. Вони перевіряють документи місцевого населення, виявляють колишніх українських громадян, насамперед військовослужбовців, а також тих, хто має родичів в українських силових структурах. Якщо окупанти, приходячи до квартири, не застали вдома господарів, то повертаються вночі і грабують квартиру", - сказав Ковальов.

 

За його словами, у тимчасово окупованому Токмаку на Запоріжжі російські загарбники проводять тотальні обшуки у житлових та нежитлових приміщеннях. "Як повідомляють наші джерела, окупанти шукають місця виготовлення та зберігання вибухових речовин", - зазначив речник.

 

Крім того, за його словами, російські військові, які зазнають великих втрат, продовжують захоплювати цивільні об’єкти на ТОТ та облаштовувати там госпіталі. Зокрема, на Херсонщині у головному офісі колишнього елеватора ворог облаштував польовий шпиталь, у якому зараз проходять лікування до 50 поранених загарбників.

 

Зауважимо, що Сили оборони України з 24 лютого 2022 року по 21 листопада 2023 року ліквідували близько 319 тисяч 820 російських загарбників.

 

Як повідомляла УМ, видати роспаспорти кожному мешканцю ТОТ планують до виборів у рф.