Артобстріл Херсону: поранено 5 людей, серед них 3-річна дитина, фото

12:29, 19.11.2023
Артобстріл Херсону: поранено 5 людей, серед них 3-річна дитина, фото

Результати артобстрілу в неділю рашистами багатостраждального Херсону. (Фото: Телеграм Херсонська обласна прокуратура)

У результаті обстрілів Херсона 19 листопада, поранена малолітня дитина. Пізніше в МВС уточнили, що внаслідок артилерійського обстрілу Херсона постраждали пʼятеро людей: 3-річна дівчинка з 55-річною бабусею, 59-річний чоловік та ще двоє жінок 47 і 69 років.

 

Як інформує УМ, про це 19 листопада повідомив начальник Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко у Telegram, Херсонська облпрокуратура та МВС у Фейсбуці.

 

"Херсон знову під вогнем з боку російських окупаційних військ! У місті чути потужні вибухи. Бережіть себе! Подалі від вікон і пам'ятайте про правило двох стін", - сказано, зокрема, в повідомлені чиновника.

 

 Після цього Мрочко повідомив, що в Херсоні внаслідок ворожих обстрілів поранена 3-річна дитина. Наразі їй надається медична допомога.

 

 

За його словами, по решті постраждалих інформація уточнюється.

 

За даними Херсонської облпрокуратури внаслідок влучання снарядів був пошкоджений багатоповерховий житловий будинок.

 

В МВС уточнили, що внаслідок артилерійського обстрілу Херсона постраждали пʼятеро людей: 3-річна дівчинка з 55-річною бабусею, 59-річний чоловік та ще двоє жінок 47 і 69 років.

 

"Всі з осколковими пораненнями. Лікарі надають необхідну допомогу. "Дитина з бабусею гуляли в дворі. Ворожа артилерія накрила їх біля підʼїзду", - зазначили в МВС.

 

Як повідомляла УМ, на Херсонщині росіяни прагнуть застосувати «запорізьку» тактику оборони.