Переполох у Бердянську: в машині «вибухнули» чотири ФСБшника – ГУР

10:58, 26.10.2023
Переполох у Бердянську: в машині «вибухнули» чотири ФСБшника – ГУР

Серед ліквідованих у Бердянську окупантів ― російський воєнний злочинець, який вчиняв звірські катування місцевих громадян України.

У тимчасово окупованому Бердянську 23 жовтня підірвали не одного окупанта, а чотирьох; усі вони − представники російської ФСБ, уточнили в ГУР..

 

Як інформує УМ, про це повідомило Головне управління розвідки (ГУР МОУ) у Telegram.

 

«Переполох у Бердянську: рух опору продовжує нищити окупантів. 23 жовтня в тимчасово окупованому Бердянську Запорізької області шляхом підриву було знищено автомобіль, у якому перебували четверо представників російської ФСБ», - поінформували ГУРівці.

 

У ГУР підрив авто навали "акцією помсти", яку провели представники українського руху опору.

 

Подія сталася на вулиці Мічуріна поблизу готелю Jasmin Guest-House, який представники ФСБ перетворили на свою схованку. 

 

ГУР не вказує, чи всі окупанти загинули, але зазначає, що "серед ліквідованих… − російський воєнний злочинець, який вчиняв звірські катування місцевих громадян України".

 

Повідомляється, що після підриву авто, російські загарбники розпорядилися збільшити комендантську годину з 21:00 до 05:00 на окупованих територіях Запорізької області.

 

"Представники російських спецслужб негайно покинули готель та перебазувались у нове кубло. Утім це місце теж добре відоме для хоробрих підпільників-патріотів України", − зазначили у розвідці.

 

Додамо: лише вчора, 25 жовтня, росЗМІ повідомили, що в окупованому Бердянську 23 жовтня внаслідок підриву саморобного вибухового пристрою під автомобілем загинув військовий РФ.

 

Нагадаємо, що у вересні 2022 року в Бердянську підірвали автомобіль так званого "коменданта міста" Артема Бардіна.

 

В січні 2023 року в Бердянську підірвали авто з колаборанткою.

 

Як повідомляла УМ, партизани з руху Атеш підірвали вантажівки з окупантами на Херсонщині.