На Хмельниччині заборонили і розпустили обласну організацію ЛКСМУ
У це важко повірити, але у Хмельницькому донедавна існувала і навіть щось там діяла обласна організація… ленінської комуністичної спілки молоді України. >>
Наразі місце перебування колаборанта Гольдарба встановлюється
Максиму Гольдарбу, колишньому ведучому телеканалу Віктора Медведчука та керівнику проросійської партії "Союз лівих сил", оголошено підозру в колабораційній діяльності. Йому висувають звинувачення у вигадуванні "інсайдів" для російської пропаганди.
Як інформує Україна молода, про це повідомляє Служба безпеки України.
Як розповіли у спецслужбі, стосовно фігуранта було зібрано доказову базу протиправної діяльності.
Гольдарб втік із Києва на початку широкомасштабного вторгнення РФ в Україну, та публічно підтримав збройну агресію Кремля.
За даними правоохоронців, зрадник публікував прокремлівські повідомлення на своїх каналах у Telegram та YouTube із загальною аудиторією понад 140 тис. користувачів.
У цих матеріалах Гольдарб поширював фейки про діяльність вищого військово-політичного керівництва України та про внутрішню обстановку в країні.
"Крім того, він розповсюджував вигадані ним "інсайди" про нібито "плани" декількох європейських країн "анексувати" територію на заході України", - повідомили в СБУ.
Також фігурант неодноразово брав участь у "телемостах" із кремлівськими пропагандистами, які готували постановочні сюжети для телеканалів тимчасово окупованого Криму та російських ток-шоу.
"Ініційована СБУ експертиза підтвердила факти злочинних дій фігуранта", - наголошують у спецслужбах.
Гольдарбу повідомили про підозру за двома статтями Кримінального кодексу:
· ч. 6 ст. 111-1 (колабораційна діяльність);
· чч. 2, 3 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників).
У СБУ додали, що оскільки фігурант переховується від правосуддя, продовжуються комплексні заходи щодо встановлення його місцезнаходження та притягнення до відповідальності за злочини.
Раніше повідомлялося, що СБУ повідомила про підозру колишнього адвоката екс-нардепа Віктора Медведчука та проросійського пропагандиста Анатолія Шарія Валентину Рибіну. Зрадник працює в окупаційному "уряді Росії".
Як повідомляла УМ, на Закарпатті СБУ затримала чинного депутата облради, який очолював злочинне угруповання, що займалося вимаганням грошей з населення. При цьому він є кумом Медведчука.
У це важко повірити, але у Хмельницькому донедавна існувала і навіть щось там діяла обласна організація… ленінської комуністичної спілки молоді України. >>
На Київщині правоохоронці викрили схему продажу гуманітарних транспортних засобів, які завезли в Україну зі звільненням від митних платежів: автівки, які мали працювати на потреби оборони, опинилися на авторинку. >>
На сході Польщі у місті Бяла-Подляска сьогодні вранці застрелили 44-річного російського художника-карикатуриста, активістаі акціонера Семєна Скрепецького. >>
Воїни Центру спецоперацій «Альфа» СБУ завдали успішного удару по нафтобазі росрезерву «Темп» у місті Рибінськ Ярославської області рф. >>
Внаслідок збройного конфлікту У Києві на території гаражного кооперативу загинули двоє чоловіків. >>
Військова контррозвідка Служби безпеки затримала у Києві одного із законспірованих агентів фсб, якого ворожа спецслужба 12 років тримала у «режимі очікування». >>