На Дніпропетровщині рашисти вгатили по АЗС: загинули дорослі та дитина
Унаслідок російського удару по заправному комплексу на Дніпропетровщині вдень 3 серпня, , загинули три людини, серед яких 8-річна дитина, та ще шестеро дістали поранення. >>
(Фото: сайті АрміяINFORM)
В Україні підготували перших викладачів, які будуть вчити школярів керувати дронами. Представники кількох шкіл, які вже отримали дрони, пройшли дводенний курс від військового інструктора та навчились основ володіння цією сучасною технікою.
Як інформує УМ, про це повідомила на своєму сайті АрміяINFORM.
У виданні нагадали, що нещодавно Міністерство освіти і науки оголосило про оновлення шкільної дисципліни «Захист України», де заплановано включити навчання керування дронами, основ тактичного мислення, розуміння взагалі простору, як такого.
Далі кожен учень буде мати базові навички та зможе свідомо обрати військову або цивільну спеціальність з керування, вироблення, конструювання чи модернізації дронів.

«Ми започаткували з партнерами такий проєкт з забезпечення та навчання вчителів «Захисту України» FPV БПЛА дронами, — розповів генерал-майор Олександр Нестеренко. — Ба більше, декілька шкіл отримали дрони, а представники шкіл пройшли дводенний курс від військового інструктора та навчились основ володіння цією сучасною технікою. Завдяки партнерам плануємо долучити ще ряд навчальних закладів освіти. Дякую освітянам, інструкторам та партнерам за реалізацію сталого проєкту!»
У частинах і підрозділах ЗСУ невпинно збільшується кількість БПЛА. Завдяки тому, що навчання з керування дронами розпочнеться ще у школі, спеціалістів, які майстерно володіють цими машинами, скоро стане більше.

Нагадаємо, до програми оновленої шкільної шкільної дисципліни «Захист України» включать домедичну допомогу, мінну безпеку, керування дронами та орієнтування на місцевості.
Як повідомляла УМ, Школярі вчитимуться керувати симуляторами FPV дронів.
Унаслідок російського удару по заправному комплексу на Дніпропетровщині вдень 3 серпня, , загинули три людини, серед яких 8-річна дитина, та ще шестеро дістали поранення. >>
Одна з цілей - склад навчальної літератури, де зберігалися підручники, надруковані й спаковані для шкіл >>
На командира 2-го корпусу Нацгвардії «Хартія» Ігоря Оболєнського кілери скоїли спробу замаху. Підозрюваного в нападі та його спільника затримали. >>
Новий Головнокомандувач ЗСУ генерал-майор Михайло Драпатий ще 26 липня видав розпорядження про тимчасове призупинення поповнення штурмових полків Сухопутних військ новим особовим складом. >>
Вперше в історії Військово-морські сили України отримали підтверджене НАТО право командувати багатонаціональними силами Альянсу у сфері протимінних операцій після успішного проходження оцінювання за стандартами НАТО. >>
Замість Андрія Гнатова новим начальником Генерального штабу Збройних сил України стане генерал-майор Ігор Скибюк. >>