Зміцнення ППО: Великобританія виділяє додаткові £100 млн для України
Про термінове виділення додаткових 100 млн фунтів стерлінгів (115 млн євро) на посилення української протиповітряної оборони оголосив Уряд Великої Британії. >>
У Повітряних силах прокоментували "Кинджали над Чорним морем": можливо, страшилки РФ для НАТО
Державна дума Росії відкликала в трьох читаннях ратифікацію Договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань (ДВЗЯВ).
Як інформує УМ, про це 18 жовтня повідомили на Телеграм-каналі Думи.
«Держдума відкликала ратифікацію Договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань. Закон ухвалено у третьому читанні», – йдеться лаконічно-загрозливому повідомленні.
Документ, розроблений за дорученням голови Держдуми В'ячеслава Володіна, був внесений до парламенту рф 13 жовтня.
У понеділок російські депутати схвалили законопроєкт про відкликання ратифікації Договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань відкликання ратифікації у першому читанні. У середу він був схвалений одразу у другому та третьому читаннях.
ДОПОВНЕНО: Водночас, диктатор путін заявив у Пекіні, що російські літаки, обладнані ракетами "Кинджал", будуть на постійній основі патрулювати повітряний простір над Чорним морем.
Зауважимо, що питання про відкликання ратифікації Договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань (ДВЗЯВ) порушив президент країни-агресора Володимир Путін ще 5 жовтня на виступі у міжнародному дискусійному клубі "Валдай". За його словами, Росія практично завершила роботу над новою ядерною зброєю, для її випробування достатньо відкликання зазначеної ратифікації.
Перед тим деякі російські експерти з безпеки та законодавці закликали відновити ядерні випробування для "попередження" Заходу.
Як повідомляла УМ, до путіна варто серйозно ставитися та не легковажити ядерними погрозами.
Про термінове виділення додаткових 100 млн фунтів стерлінгів (115 млн євро) на посилення української протиповітряної оборони оголосив Уряд Великої Британії. >>
Повідомлення медіа про можливість перенаправлення на Близький Схід американського озброєння, призначеного для України, прокоментував американський президент Дональд Трамп. >>
Поблизу берегів Туреччини в Чорному морі стався вибух на танкері російського тіньового флоту ALTURA. >>
У Ленінградській області росії в порту Усть-Луга, після атаки безпілотників виникла пожежа. >>
Про масовану атаку безпілотників, "пошкодження ємності з паливом" і пожежу в порту Приморська заявили в Ленінградській області російської федерації. >>
У Російській Федерації невдоволені – скаржаться через наймасштабніший наліт дронів за рік. >>