Свята наївність: шахрай в Києві «нагрів» народну артистку на ₴6 млн
Під виглядом співробітника Служби безпеки України 36-річний чоловік виманив у народної артистки України понад 6 мільйонів гривень. >>
Білий дім розглядає можливість долучення України до пакету допомоги Ізраїлю.
Можливість об'єднати в один запит до Конгресу фінансування для України та Ізраїлю розглядає Білий дім, сподіваючись, що це збільшить шанси на схвалення допомоги Києву.
Як інформує УМ, про це повідомило видання "The Washington Post" із посиланням на джерела.
Деталі: За словами двох високопосадовців адміністрації президента США, які говорили на умовах анонімності, остаточне рішення щодо об'єднання запитів ще не ухвалили.
Один із посадовців сказав, що такий крок може мати сенс, оскільки він "заблокує" ультраправих, які рішуче виступають проти збільшення допомоги Україні, але підтримують допомогу Ізраїлю.
Найвищі посадовці адміністрації Джо Байдена повідомили лідерам Палати представників і Сенату, а також членам ключових комітетів, що Білий дім незабаром звернеться до Конгресу з проханням схвалити додаткову військову допомогу Ізраїлю після того, як палестинські бойовики з ХАМАС проникли в країну 7 жовтня.
За словами джерел, цей запит від Білого дому може надійти вже наступного тижня.
Демократи та республіканці в Конгресі висловили повну підтримку Ізраїлю та пообіцяли, що Сполучені Штати підтримуватимуть одного зі своїх найближчих союзників. З такою позицією виступили, зокрема, крайні праві члени Конгресу, які проти подальшої допомоги Україні.
Представники Білого дому та деякі проукраїнські конгресмени вважають, що пов’язування двох запитів про допомогу може спонукати деяких республіканців проголосувати за об’єднаний пакет, оскільки вони не захочуть блокувати військову допомогу Ізраїлю.
У понеділок потенційний план Білого дму вже зіткнувся з перешкодами. Відповідаючи на запитання про перспективу спільного пакету фінансування, представниця республіканців Еліс Стефанік не підтримала ідею.
За її словами, республіканці в Палаті представників мають достатньо голосів для прийняття окремого пакету допомоги Ізраїлю, що може чинити тиск на демократів у Сенаті, аби вони схвалили його без жодних умов.
Водночас здатність Палати представників затвердити будь-який пакет іноземної допомоги залишається під сумнівом, доки не буде обрано спікера законодавчого органу.
Цьому передувало: 9 жовтня у Пентагоні закликали Конгрес затвердити додаткове фінансування для того, щоби США могли одночасно надавати необхідну військову допомогу Ізраїлю та Україні.
Між тим, за даними ЗМІ, проукраїнські сенатори США з обох партій хочуть якнайшвидше ухвалити річний пакет допомоги для України ообсягом від 50 до 100 мільярдів доларів.
Як повідомляла УМ, США надають Україні новий пакет на $1,3 млрд.
Під виглядом співробітника Служби безпеки України 36-річний чоловік виманив у народної артистки України понад 6 мільйонів гривень. >>
Посла Ізраїлю терміново викликала «на килим» Україна – все через судно з імовірно вкраденим українським зерном з тимчасово окупованих територій, яке прямує до порту країни. >>
Санкції США проти російської нафти знову набрали повної сили після завершення дії тимчасового винятку, який дозволила адміністрація Дональда Трампа. >>
Судна, що наважаться наблизитися до американських кораблів, які блокують іранські порти, Президент США Дональд Трамп пригрозив знищувати. >>
Дональд Трамп після провалу переговорів з Іраном заявив, що ВМС США почнуть блокувати судна в Ормузькій протоці та затримуватимуть кожне судно, яке сплатило мито Ірану. >>
У Великдень, 12 квітня, в Угорщині почалися парламентські вибори. Премʼєр Віктор Орбан може вперше за 16 років втратити владу. >>