День Соборності: Зеленський привітав українців
Із Днем Соборності Президент Володимир Зеленський привітав громадян України. >>
російське ґру вже передало терористам ХАМАСу захоплену під час бойових дій в Україні трофейну зброю. (facebook.com/protydiyadezinformatsiyi.cpd)
Спецслужби росії проводять кампанію з масштабної дискредитації України на Близькому Сході. Для цього росіяни використовують напад терористів ХАМАСу на Ізраїль.
Зокрема, російські окупанти передали бойовикам ХАМАСу захоплену під час бойових дій в Україні трофейну зброю, виготовлену в США та країнах Євросоюзу.
Як інформує Україна молода, про це повідомляє ГУР Міноборони в понеділок.
Мета рф: дискредитація України, що має вплинути на ставлення союзників і надання західної зброї.
Головне управління розвідки Міноборони України інформує, що російське ґру вже передало терористам ХАМАСу захоплену під час бойових дій в Україні трофейну зброю західних союзників.
Наступним кроком, згідно з планом росіян, мають стати фейкові звинувачення українських військових у буцімто «продажу західної зброї для терористів на регулярній основі».
У військовій розвідці України вважають, що за задумом російських окупантів ці фейки мають лягти в основу низки "викривальних публікацій" та "розслідувань" у західних ЗМІ.
Також наголошується, що для переконливості російські спецслужби мають намір використати відповідні коментарі зрадника з української прикордонної служби старшого лейтенанта Руслана Сирового, який нещодавно втік до Москви.
Ця дезінформаційна кампанія росіян націлена на дискредитацію ЗСУ та повне припинення військової допомоги Україні з боку західних партнерів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Атака на Ізраїль: цілі, задум, нова тактика терористів-союзників росії
Із Днем Соборності Президент Володимир Зеленський привітав громадян України. >>
Ветеран з Донеччини, 25-річний Степан Коробкін, після важкого поранення на передовій та ампутації правої руки піднявся на Кіліманджаро. >>
У ніч на 21 січня українські безпілотники атакували авіазавод у Смоленську. Місцевий губернатор підтвердив факт прильоту дронів, традиційно запевнивши, що їхній «Панцир» спрацював бездоганно і вчасно. >>
До основної конкурсної програми 75-го Берлінського міжнародного кінофестивалю вперше за 25 років відібрали стрічку української режисерки: цьогоріч - це фільм Катерини Горностай "Стрічка часу". >>
У тимчасово окупованому Криму Україна перейменувала 22 географічних об’єкта - більшості з них повернуто історичні назви. >>
В цілому українці непогано ставляться до російськомовних співгромадян. До росіян за національністю ставлення значно гірше, але воно дещо покращилося. >>