США на Карибах – затримали «тіньовий» танкер рф, в Україні – отримають найбільше родовище літію
Черговий нафтовий танкер (Olina) тіньового флоту росії Сполучені Штати затримали поблизу острова Тринідад, що у Карибському морі. >>
Фрідман - один із трьох "нещасливих" російських олігархів. (Фото з відкритих джерел)
За матеріалами Служби безпеки суд наклав арешт на всі корпоративні права в Україні, що належали підсанкційним російським олігархам Михайлу Фрідману, Петру Авену та Андрію Косогову.
Вони входять до оточення путіна та причетні до «схем» масштабного фінансування збройної агресії рф.
Як інформує УМ, про це 6 жовтня повідомили на сайті СБУ.
Рішення суду стосується 20 компаній та фінансово-кредитних установ, якими кремлівські олігархи володіють як кінцеві бенефіціари або через підконтрольні офшорні компанії.
Вартість арештованих корпоративних прав становить понад 17 млрд грн.
Серед заблокованих активів – фінансові та страхові компанії, підприємства мобільного зв’язку та сфери ІТ, а також заводи мінеральних вод.
Арешт цього майна не дозволить російським власникам «переписати» його на підставних осіб, щоб уникнути подальшої передачі активів в дохід України.
Нагадаємо, що на початку вересня цього року слідчі Служби безпеки повідомили Фрідману про підозру за ч. 3 ст. 110-2 Кримінального кодексу України (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України).
Наразі підозрюваний разом зі своїми бізнес-партнерами перебуває за межами України. Тривають комплексні заходи для встановлення всіх обставин їхньої підривної діяльності для притягнення винних до відповідальності.
Як повідомляла УМ, російським олігархам завадили уникнути націоналізації своїх активів в Україні.
Черговий нафтовий танкер (Olina) тіньового флоту росії Сполучені Штати затримали поблизу острова Тринідад, що у Карибському морі. >>
Служба безпеки України показала уламки балістичної ракети середньої дальності "Орєшнік", якою російські окупанти атакували Львівщину. >>
За даними слідства, у грудні 2025 року посадовець Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки організував та реалізував механізм одержання неправомірної вигоди від військовозобов’язаного у вигляді транспортного засобу. >>
Нардепу Нестору Шуфричу київський апеляційний суд дозволив вийти з-під варти під заставу. >>
Дональд Трамп, як заявили в Білому домі, підписав документ, згідно з яким Сполучені Штати припиняють фінансування та участь у 66 міжнародних організаціях, з яких 31 – у складі Організації Об'єднаних Націй. >>
Затримання 2 танкерів, що йшли під прапорами росії та пов'язані з Венесуелою, підтвердили в американській армії: йдеться про кораблі Marinera (Bella) та Sophia. >>