25-та армія рф: укомплектувалась і зайняла позиції біля Кремінної - Євлаш

15:22, 01.10.2023
25-та армія рф: укомплектувалась і зайняла позиції біля Кремінної - Євлаш

РФ розгорнула "резервну армію".

Зайняла позиції біля Кремінної на Луганщині 25-та російська армія, яка вже повністю укомплектувалась до чисельності 17 тисяч особового складу. 

 

Як інформує УМ, про це 1 жовтня розповів начальник пресслужби Східного угруповання військ Ілля Євлаш в ефірі телемарафону “Єдині новини”.

 

“25-та армія вже повністю укомплектувалась її чисельність виросла — якщо раніше ми говорили про 12 тисяч, то зараз її чисельність складає 17 тисяч. Вони зайняли позицію поблизу Кремінної, трошки західніше на південніше цього населеного пункту”, - сказав він.

 

За його словами, основу особового складу 25-ї армії склали набрані за контрактом загарбники або ті, які були переведені з інших російських підрозділів.

 

Євлаш нагадав, що 25-та армія РФ замінила ворожі 41-шу армію та 76-ту дивізію на цьому напрямку, які, за його словами, вже були досить сильно пошматовані завдяки вмілій та вдалій роботі сил оборони України на цьому напрямку.

 

Речник Східного угруповання зауважив, що нараз основною задачею 25-армії росіян є утримання напрямку, штурмових дій вони поки не ведуть, проте противних активно застосовує авіацію, а артилерію відтягнув на граничну дистанцію, аби убезпечити від ударів українських військ.

 

Як повідомляла УМ, Багаторічна війна: росія готується до тривалих бойових дій проти України.