У росії атаковано нафтові об’єкти в Ярославлі, Краснодарщині та Волгоградщині
Група українських безпілотників в ніч на неділю, 14 грудня, атакувала низку нафтових об’єктів у різних регіонах рф. >>
Ще "жива" російську радіолокаційну станцію «Каста».
Російську радіолокаційну станцію «Каста» в Курській області, особливістю якої є здатність виявляти цілі на гранично малих висотах знищено дроном СБУ.
Як інформує УМ, про це повідомило джерело в СБУ.
«Завдяки «бавовні» від СБУ російська ППО трохи підосліпла. Вчора наш дрон виявив та ліквідував російську радіолокаційну станцію «Каста» біля населеного пункту Гирьї Беловського району Курської області», - зазначив представник СБУ.
За його словами, росіяни неодноразово хвалились здатністю цієї РЛС виявляти навіть літальні апарати з технологією «стелс», однак дрон СБУ чомусь прогавила.
Також співрозмовник повідомив, що особливістю згаданої РЛС була здатність визначати повітряні цілі на гранично малих висотах.

Зауважимо, що Каста-2Е2 (39Н6) - російська рухома трикоординатна станція радіолокації дециметрового діапазону кругового огляду режиму чергування. Призначена для контролю повітряного простору, визначення координат та розпізнавання повітряних цілей, у тому числі на гранично малих висотах, їх трасових характеристик та видачі їх координат та параметрів руху на системи управління ППО, ВПС та військового ППО, при цьому одночасно на двох споживачів по радіоканалах та/або кабельній лінії зв'язку, а на ще одного - з цифро-аналоговим сполученням.
Третя координата (висота польоту цілі) оцінюється виходячи з виявлення цілі у нижньому промені, у верхньому промені чи обох; точність оцінки висоти польоту винищувача (в середньому для всіх висот та дальностей) - 900 м. Може також використовуватися як РЛС управління повітряним рухом та контролю повітряного простору в аеродромних зонах.
Як повідомляла УМ, «Реп’яшок» загнувся: ЗСУ знищили рідкісну ворожу радіолокаційну станцію.
Група українських безпілотників в ніч на неділю, 14 грудня, атакувала низку нафтових об’єктів у різних регіонах рф. >>
Указ про введення в дію рішення РНБО про застосування санкцій проти 656 суден, які є частиною тіньового флоту рф, 13 грудня підписав президент України Володимир Зеленський. >>
Росіяни в ніч проти 13 грудня запустили понад 450 ударних дронів та 30 ракет різних типів по Україні, пошкоджені більш як десять цивільних об'єктів. >>
Внаслідок російського масованого удару по критичній та цивільній інфраструктурі в Одеській області в ніч на 13 грудня - постраждали четверо людей. >>
Служба безпеки та Національна поліція викрили трьох чоловіків, які здійснили подвійний терористичний акт у Києві 11 грудня. Затримання відбулося по «гарячих слідах» протягом 6 годин після вчинення вибухів. >>
Про ураження російського військового транспортного літака Ан-26 та двох РЛС противника у тимчасово окупованому Криму на аеродромі "Кача", звітувало Головне управління розвідки Міноборони. >>