На Одещині атаковано енергооб'єкт, десятки тисяч споживачів без світла
У Одеській області «завдячуючи» російській атаці 51,8 тис. споживачів залишилися без електропостачання, 9,5 тис. споживачів заживили за резервними схемами. >>
Друге судно з українським зерном прибуло до Туреччини через тимчасовий коридор (Фото: AFP)
Туреччини дісталось другу судно, яке скористалось тимчасовим коридором для експорту українського зерна.
Як інформує УМ, про це повідомляє France24
Зазначається, що балкер Aroyat з 17,6 тис тонн української пшениці для Єгипту, користуючись тимчасовим коридором, перетнув Чорне море та досягнув Туреччини.
Екіпаж судна – громадяни Єгипту, Туреччини, Азербайджану, Бельгії та Албанії.
Раніше повідомлялось, що судно Aroyat у пʼятницю, 22 вересня, вийшло з порту Чорноморськ з 17,6 тис тонн української пшениці для Єгипту.
Вантажне судно з українським зерном Resilient Africa, яке є першим судном з агропродукцією, що пройшло тимчасовим коридором у Чорному морі, прибуло до турецької протоки Босфор.
Перші два балкери підтвердили готовність скористалися тимчасовим коридором у напрямку до порту Чорноморськ під завантаження майже 20 тис тонн пшениці.
Україна відкрила реєстрацію для торговельних суден та їхніх власників для проходження тимчасовими маршрутами з/до портів Одеси після того, як Росія в односторонньому порядку вийшла з чорноморської "зернової ініціативи".
Перше судно, яке скористалося українським чорноморським коридором після виходу РФ з "зернової ініціативи", прибуло до Стамбулу у Туреччині 18 серпня.
Як повідомляла УМ, із портів Одещини вийшли ще три судна з зерном.
У Одеській області «завдячуючи» російській атаці 51,8 тис. споживачів залишилися без електропостачання, 9,5 тис. споживачів заживили за резервними схемами. >>
Очільник кремля володимир путін вже другий день поспіль робить заяви, які демонструють його небажання припиняти війну в Україні. >>
Космічна радіація призвела до того, що 30—31 листопада понад 6 тисяч літаків Airbus мали екстрено приземляти й оновити їхні компʼютери. Це може перетворитися на дедалі серйознішу проблему, адже мікрочипи дедалі частіше використовують у різних сферах життя. >>
Турецьку владу російський танкер MIDVOLGA-2 повідомив, що його атакували в Чорному морі за майже 15 кілометрів від узбережжя Туреччини. >>
На нафтовому танкері, який перевозив російську нафту, поблизу узбережжя Сенегалу сталися вибухи. >>
Внаслідок ранкового ворожого обстрілу Дніпровського району в Херсоні одна жінка загинула, ще одна поранена. >>