Довгий «Нептун»: в Україні розробляють нову модифікацію ракети
Нову модифікацію ракети для вітчизняного ракетного комплексу "Нептун" розробляють в Україні. >>
ТИмчасовий коридор - в дії. (Фото: Телеграм Міністерство відновлення України)
Три нових судна тимчасовим коридором рухаються у напрямку українських портів під завантаження експортною продукцією.
Як інформує УМ, про це 22 вересня повідомило Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України в Телеграмі.
«Балкери Azara, Ying Hao 01, Eneida підтвердили готовність скористатися тимчасовим коридором для цивільних суден і рухаються у напрямку портів Південний та Чорноморськ», - йдеться в повідомленні.
Наголошується, що після завантаження понад 127 тис. т української агропродукції та залізної руди судна вирушать у напрямку Китаю, Єгипту та Іспанії.
Нагадаємо, що тимчасово встановленим ВМС ЗСУ коридором вже скористалися балкери Resilent Africa та Aroyat, які експортували понад 20 тис. т української агропродукції.
Як повідомляла УМ, Україна судитиметься з Польщею, Угорщиною та Словаччиною через сільськогосподарські заборони.
Нову модифікацію ракети для вітчизняного ракетного комплексу "Нептун" розробляють в Україні. >>
Вето на рішення парламенту безкоштовно надати Україні 100 списаних бронетранспортерів, що належали болгарському Міністерству внутрішніх справ наклав президент Болгарії Румен Радев. >>
Військовим передано ще 5000 дронів, на які був оголошений спільний збір United24, «Повернись живим» та monobank. >>
"Українська бронетехніка" передала для випробування на передовій роботизовану платформу AGEMA. >>
Російські окупанти вночі 4 грудня атакували Україну 23 ударними безпілотниками типу "Шахед" і керованою авіаракетою − 18 дронів і ракету вдалося збити. >>
Один із засновників Народного руху України Леонтій Сандуляк відійшов у засвіти на 87 році життя у Чернівцях в неділю, 3 грудня. >>