Українців попередили про загрозу терактів на псевдовиборах окупантів

14:48, 08.09.2023
Українців попередили про загрозу терактів на псевдовиборах окупантів

Людей з ТОТ закликають уникати участі у псевдовиборах

Людям, які проживають на тимчасово окупованих територіях, слід утриматися від участі в сумнівних виборах. Це важливо через те, що можливість подій, пов'язаних з такими голосуваннями, може призвести до терористичних актів, а також може бути використана для обвинувачення сил оборони України. 

 

Як інформує Україна молода, про це повідомив речник Центру національного спротиву Сил спеціальних операцій "Остап".

 

«Ми сподіваємось, що люди на ТОТ уникатимуть участі у псевдовиборах. З тієї причини, що ворог може здійснити теракти або якусь іншу провокацію і звинуватити в цьому Сили оборони», - сказав речник.

 

Крім того, за його словами, чоловіки, які прийдуть на дільницю, можуть потрапити у списки на мобілізацію для окупантів. «Якщо все-таки примусили йти на дільницю, то записуйте чи фотографуйте імена на бейджах, які є у членів виборчих комісій. Передасте будь-яким зручним методом інформацію про них Силам оборони», - зазначив "Остап".

 

Він порадив, якщо є можливість псувати бюлетені, зокрема, можна поставити декілька галочок: «Це нічого не змінить у результаті, тому що жодного результату не існує. Результат уже сформований чітко у кожній громаді. Ці ключові речі можна і треба робити. Але головне – будьте обережні. Якщо є загроза вашому життю, подбайте насамперед про свою безпеку».

 

За словами речника, насправді псевдовибори вже відбуваються з 1 вересня, тому що мобільні групи росіян ходять по будинках і змушують людей голосувати на дому. Вони роблять це тому, що практика показала, що люди не йдуть на дільниці, а тому важко на пропагандистських каналах зробити картинку черг. І вони змушені витрачати ресурси і звозити людей з території РФ, які нібито є місцевими.

 

Крім того, "Остап" зауважив, що списки людей, які є членами комісій на цих псевдовиборах, є і в Силах оборони. «Ми знаємо цих людей і що на них чекає у майбутньому», - додав він.

 

Про можливу організацію окупантами терористичних актів у місцях проведення псевдовиборів на тимчасово окупованих територіях України попередив і координатор руху «Жовта стрічка» у Телеграмі.

 

«Окупанти не мають підтримки серед місцевого населення на тимчасово окупованих територіях України, тому прагнуть показати красиву картинку хоча б для пропагандистського телебачення. Під час проведення фейкових виборів на стаціонарних дільницях 8-10 вересня окупанти планують влаштувати теракти та звинуватити в цьому ЗСУ», - написав він.

 

Рух «Жовта стрічка» рекомендує жителям тимчасово окупованих територій України не перебувати на виборчих дільницях окупантів.

 

«Бережіть себе та ігноруйте злочинні дії окупаційної влади!» - закликає Рух.

 

Як відомо, рух «Жовта стрічка» оголосив флеш-моб зі спалення російської агітації на тимчасово окупованих територіях.

 

Як повідомляла УМ, жодних правових наслідків не матимуть незаконні вибори, які росія проводить на тимчасово окупованих територіях України, й не призведуть до зміни статусу захоплених російською армією українських територій.