Двох 18-річних хлопців Україна повернула з ТОТ: окупанти хотіли їх мобілізувати
Росіяни хотіли відправити двох українських 18-річних підлітків на війну проти України – сьогодні їх вдалося повернути з тимчасово окупованої росією території. >>
Українські катери завдали удару по російському літаку.
Українські військові катери вчинили атаку на російський літак, який перебував неподалік від "вишок Бойка" в акваторії Чорного моря. Це сталося під час зіткнення між оборонними силами України та Росії в районі острова Зміїний.
Як інформує про це повідомляє пресслужба української розвідки.
Як розповіли у розвідці, зіткнення з ворожим літаком сталося в територіальних водах України поблизу острова Зміїний, в районі так званих "вишок Бойка". Там літак окупантів спробував атакувати військові судна Сил безпеки та оборони України, але отримав удар у відповідь. При цьому раніше росіяни поширили фейк, про нібито ураження та затоплення українського катера.
Однак за даними розвідки, російська ракета впала у воду та продовжила рух на зустріч із крейсером "Москва" не завдавши жодної шкоди українським військовим.
Саме після цього літак отримав удар у відповідь. Випущена з бойового катера України ракета пошкодила російський борт, який був вимушений одразу ж залишити місце події та летіти у напрямку найближчого аеродрому.
Нагадаємо, 22 серпня, Міністерство оборони Росії стверджувало, що нібито знищило швидкохідний військовий катер Willard Sea Force з десантною групою українських військових на борту.
Росіяни нафантазували, що знищили катер за допомогою авіаційної гармати. Відомство країни-агресора також оприлюднило відео "атаки", на якому можна побачити невідомий катер, але кадрів знищення там немає.
Варто зауважити, що Міноборони Росії вже неодноразово публікувало неправдиву інформацію про знищення української техніки та солдатів.
Як повідомляла УМ, українські військові збили російський бомбардувальник, використовуючи Patriot.
Росіяни хотіли відправити двох українських 18-річних підлітків на війну проти України – сьогодні їх вдалося повернути з тимчасово окупованої росією території. >>
У Донецькій області на Добропільському напрямку українським Силам оборони протягом доби вдалося відновити контроль над 1,3 км²території, яку раніше окупували російські війська. >>
Постанову про передачу навчальної зброї до центрів підготовки та осередків викладання предмета "Захист України" врешті ухвалено Кабінетом Міністрів. >>
Цифрову систему обліку військових «Імпульс» розгортають у Силах оборони: вона дозволяє «без паперів, швидко і прозоро» отримувати актуальні дані про кожного військовослужбовця, історію призначень, формувати звіти та проєкти наказів. >>
На Черкащину до Умані на святкування єврейського Нового року – Рош га-Шана – приїхали вже понад 35 тисяч хасидів. >>
Генштаб ЗСУ підтвердив знищення у Донецькій та Луганській областях величезних запасів російських ударних безпілотників і польового складу боєприпасів армії РФ. >>