«Сборку» розібрали: Сили оборони «закрили» ще кілька російських підприємств ВПК
У російському Воронежі під потужний ракетний удар потрапив завод напівпровідникових приладів АТ «ВЗПП-С», більше відомий як «Сборка». >>
Одіозні учасники Московського форуму «Армия-2023» напродукували чимало фейків. (facebook.com/pacstoorg)
Голова Служби зовнішньої розвідки росії Сергій Наришкін заявив про те, що в Європі нібито з’явилася «така кількість збочень», через які «духовно і фізично здоровій людині» страшно туди їхати.
Як інформує Україна молода, про це одіозний Наришкін не кліпнувши оком заявив під час виступу на Московській воєнній виставці «Армия-2023», передає Парламентська асамблея Одкб у вівторок.
До речі, сам Наришкін перебуває під санкціями США та країн ЄС через активну участь в анексії Криму та війні на сході України. Через це йому, зокрема, було відмовлено у в'їзді до Фінляндії в 2015 році.
При цьому путні не наважився поїхати на виставку під Москвою і надіслав лише відеопривітання учасникам «ворожою» англійською мовою.
Тоді як міністр оборони рф Сергій Шойгу на виставці заявив, що саме Одкб є пріоритетом співпраці для очолюваного ним злочинного відомства.
Від зашкварів Наришкіна вирішив не відставати міністр оборони білорусі Віктор Хренін, який нафантазував, що «боротьба багатьох країн за суверенітет та незалежність призвела до глобального протистояння між Заходом та Сходом на території України».
Мовляв, «колективний Захід фактично підвів планету до межі третьої світової війни». До того ж, Хреніну привиділося «встановлення на планеті нового неоколоніального режиму».
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Анатомія російських фейків про біологічну зброю
У російському Воронежі під потужний ракетний удар потрапив завод напівпровідникових приладів АТ «ВЗПП-С», більше відомий як «Сборка». >>
Для боротьби з наркоторгівлею та посилення безпеки кордонів Гондурас планує придбати в Україні безпілотники. >>
Влада Воркути, міста розташованого на крайній півночі європейської частини Росії, демонтувала пам’ятний знак українським жертвам політичних репресій на меморіальному цвинтарі селища Юр-Шор. >>
Дефіцит пального стрімко загострюється в росії: обмеження на відпуск бензину для приватного транспорту вже діють у 53 регіонах країни, а також на тимчасово окупованих територіях України. >>
На саміті у Франції лідери країн G7 узгодили спільну заяву, в якій пообіцяли посилити військову підтримку України та санкції проти рф. >>
Про атаку безпілотників на Москву вранці 16 червня заявила російська влада: за словами мера столиці рф, у місті пошкоджено НПЗ – там вирує пожежа. >>