Недоброчесні чиновники та правоохоронці: підприємці створюють «чорний» реєстр

16:01, 14.08.2023
Недоброчесні чиновники та правоохоронці: підприємці створюють «чорний» реєстр

Корупція роз'їдає державу зсередини.

Створення Рейтингу недоброчесних чиновників, суддів і правоохоронціві ніціювали українські підприємці. 

 

Як інформує УМ, про це повідомило видання "Наші Гроші" також долучилося до проєкту.

 

Журналісти допомагатимуть створити перелік держслужбовців, які своїми незаконними діями паралізують діяльність підприємств, змушуючи їхніх власників до тіньового вирішення проблем.

 

"Потрапити до реєстру чиновники, співробітники правоохоронних органів та судді можуть за двома ознаками:

 

- судове або позасудове рішення, яке вказує на провину фігуранта;

- особа стала фігурантом журналістських розслідувань, які опубліковані в медіа з високою репутацією", - йдеться в матеріалі.

 

Наприкінці червня 42 відомих підприємці опублікували Маніфест на захист 42-ї статті Конституції, у якій йдеться про свободу підприємницької діяльності. Його появу спричинено нещодавнім різким посиленням хвилі рейдерства і корупції з боку державних чиновників.

 

"Кожен, хто в умовах війни займається здирництвом і за хабарі продає честь мундира або суддівської мантії, має понести відповідальність. Оскільки рейдери на державній службі переконані у своїй безкарності, бізнес приймає цей виклик. Ми сформуємо публічний реєстр рейдерів, який включатиме "зашкварних" силовиків та суддів", - йдеться у Маніфесті.

 

У майбутньому планується заснувати організацію, яка захищатиме бізнес від тиску правоохоронних структур та комунікуватиме з державою щодо законодавчих змін. Очолити обʼєднання має голова Асоціації підприємців-ветеранів Сергій Позняк.

 

Понад 100 компаній вже підтримали ініціативу, свою згоду надали Федерація роботодавців України, Асоціація підприємців ветеранів АТО, CEO Club. До наглядової ради майбутнього обʼєднання мають увійти члени великих бізнес-асоціацій.

 

Як повідомляла УМ, Тривожні симптоми: чому корупція у Зе-владі загрожує існуванню України.