Санкції проти Андрія Богдана: захист інтересів держави, помста чи емоції?
Санкції на Богдана мені не зміг обґрунтувати чи пояснити реальними фактами жоден юрист та депутат. >>
У росії кожних 2-3 роки "спливає" питання, зо робити з Іллічем. (Фото: Вікіпедія)
У москві ввечері, 17 липня, чоловік намагався підпалити мавзолей Леніна. Він кинув пляшку із запальною сумішшю.
Як інформує УМ, про це 18 липня повідомили Telegram-канали, зокрема, Baza.
Палієм виявився мешканець російського міста Чита, підпалити мавзолей він не зміг - пляшка із запалювальною сумішшю вдарилася об бруківку і спалахнула.
Кривдника затримали на місці події, проти нього вже порушили адміністративну справу, і сьогодні його планують доставити до суду.
Раніше у центрі москви із Мавзолею чоловік намагався викрасти тіло Володимира Леніна. Його затримали.
А в Києві на сайті міськради з’явилася петиція встановити пам’ятник Тимофію Шадурі, якого після слів «Слава Україні» розстріляли рашисти.
Як повідомляла УМ, в Москві міркують щодо експлуатації мавзолею Леніна.
Санкції на Богдана мені не зміг обґрунтувати чи пояснити реальними фактами жоден юрист та депутат. >>
Про колективну відставку оголосило Міжнародне журі 61-ї Венеційської бієнале. >>
У ніч проти 30 квітня українські військові уразили корабельно-катерний склад рф у районі Керченської протоки. >>
Підсанкційне судно MARQUISE під камерунським прапором уразив підрозділ Військово-морських сил Збройних сил України із застосуванням двох МБЕК-камікадзе. >>
Під час атаки в ніч з 28 на 29 квітня в тимчасово окупованому Криму були прильоти по аеродромах "Бельбек" та "Кіровське". >>
Російський диктатор Володимир Путін висловив занепокоєння атаками безпілотників на енергетичні об’єкти РФ. Зокрема, він заявив, що удари по інфраструктурі в Туапсе несуть загрозу екологічній безпеці регіону. >>