Найбільше нафтосховище Кавказу: у Новоросійську атаковано нафтотермінал
У Краснодарському краї рф в Новоросійську внаслідок атаки безпілотників загорівся нафтовий термінал. >>
Азовське море поглинуло російський штурмовик Су-25. (Фото з відкритих джерел)
Штурмовик Су-25 Повітряно-космічних сил рф зазнав катастрофи нібито під час тренувального польоту і впав в Азовське море поблизу міста Єйськ Таганрозької області у понеділок.
Як інформує Україна молода, факт падіння бойового літака визнали у штабі Південного військового округу ЗС рф, передає РИА Новости.
За інформацією російських окупантів, попередньою причиною інциденту є відмова двигуна.
В оперативному штабі адміністрації Краснодарського краю рф також повідомили, що літак зазнав катастрофи близько 15:00 неподалік узбережжя.
"Жертв та руйнувань внаслідок пригоди немає. За наявною інформацією, пілот катапультувався, його оперативно евакуювали рятувальники", — йдеться у повідомленні.
Водночас, за даними низки російських Telegram-каналів, пілота хоча й дістали з води, але він помер дорогою до лікарні.
Пізніше глава Єйського району Кубані підтвердив, що пілота не вдалося реанімувати.
Зауважимо, що броньований штурмовик Су-25 "Грач" (за кодифікацією НАТО - Frogfoot, "Жаб'яча лапка") призначено для підтримки сухопутних військ над полем бою за прямої видимості цілі, а також знищення рухомих і нерухомих наземних об'єктів із заданими координатами і малошвидкісних повітряних цілей.
Як повідомляла «УМ», нещодавно винищувач МіГ-31 демілітаризувався над акваторією Авачинської затоки на російській Камчатці.
У Краснодарському краї рф в Новоросійську внаслідок атаки безпілотників загорівся нафтовий термінал. >>
Військова контррозвідка Служби безпеки затримала у Києві одного із законспірованих агентів фсб, якого ворожа спецслужба 12 років тримала у «режимі очікування». >>
Для посилення ППО України Держдепартамент США погодив можливий продаж обладнання для підтримки ракетного комплексу Hawk («Яструб»)на суму 108,1 млн доларів. >>
До Міжнародного кримінального суду в Гаазі українські правоохоронці передали докази примусового вивезення та незаконного утримання у російських колоніях понад 1800 українських в’язнів із Херсонської та Миколаївської областей. >>
Підвищений радіаційний фон виявили на уламках російської ракети, яку окупанти поставили на озброєння модифікованого ударного дрона "Герань-2" під час атаки на Чернігівщину в ніч на 7 квітня. >>
Завдяки героїчному подвигу бійців та інженерному таланту українських винахідників сучасна війна тепер має зовсім іншу форму. >>