Лютий натхнення у Львові: оновлена експозиція музею Крушельницької, музика Лятошинського і Родіна
Львівські музеї Соломії Крушельницької та Станіслава Людкевича запрошують на насичену програму подій у лютому. >>
Укрaїнських біженців у Бритaнії переселили з готелів у трейлери.
У Британії українських біженців переселили за 270 кілометрів від місця, де вони знайшли роботу та віддали дітей до школи. Сім'ям виділили нове житло в трейлерaх на колесах. До цього українці жили в готелі, який місцева влада купила спеціально для біженців.
Як інформує УМ, про це повідомляє видання Newsyou.info з посиланням на express.co.uk.
За інформацією видання, з України до Вельсу прибуло 3200 осіб у рамках урядової схеми суперспонсорства, з них 1200 залишаються у приміщеннях, закуплених державою.
Уряд Вельсу зaявляв, що центри у готелях і пaркaх відпочинку признaчaлися лише для короткострокового проживaння, тому вaріaнт розміщення біженців більше року не розглядaвся. Влaдa плaнує зaкрити всі приймaльні центри протягом 15 місяців. Почнуть із готелів, які обходяться дорожче, ніж пaнсіони тa пaрки відпочинку.
Раніше біженцям нічого не потрібно було платити, а тепер більшості сімей, які ще живуть у державному житлі у Вельсі, місцева влада виставляє рахунки. Пояснюється це тим, що люди відхилили дві пропозиції житла в іншому місці.
Один з таких випадків – переселення українських сімей з готелю у Монмутширі, де люди вже знайшли роботу та віддали дітей до школи, за 270 кілометрів у трейлери у парку у Денбіширі. Зараз там уже 26 сімей, і незабаром додасться ще більше.
Біженці скаржаться, що багато родин розділили та відправили з готелю до різних локацій. Крім того, їм також виставляють рахунки за проживання у вагончиках на колесах, які людям не по кишені.
Умови в мобільних будиночках теж викликають невдоволення – через вогкість пліснява поширюється не лише на стінах, але навіть на шторах. Біженцям не дозволили тримати кішок, домашніх тварин вилучили. Переселитися українцям пропонують у місцевість, де немає роботи, ані магазинів – і люди відмовляються.
Як повідомляла УМ, Допомога біженцям: як уряди держав Заходу підтримують українців.
Львівські музеї Соломії Крушельницької та Станіслава Людкевича запрошують на насичену програму подій у лютому. >>
Служба безпеки нейтралізувала підривну діяльність прокремлівської організації «Робітничий фронт України», яка на замовлення рф намагалася створити протестні рухи у нашій державі. >>
За документальну стрічку «2000 метрів до Андріївки» український документаліст Мстислав Чернов став лауреатом кінофестивалю «Санденс». Він отримав нагороду за найкращу режисуру в категорії «Документальне кіно». >>
У підготовці 26 українських техніків для обслуговування винищувачів F-16 візьмуть участь Нідерланди. >>
Пораненим українським військовослужбовцям у 2025 році почнуть видавати «Пакунок пораненого» — він міститиме комплект адаптивного одягу і засобів особистої гігієни. Уряд затвердив відповідну постанову, яку розробило Міністерство оборони України. >>
Українській армії Литва передала переносні зенітно-ракетні комплекси малої дальності з ракетами. >>