Репатріація: в Україну повернули понад 1000 тіл українських воїнів, фото
В Україну, 19 грудня, повернули 1003 тіла, які за твердженням російської сторони належать українським військовослужбовцям. >>
Кількість ворожих обстрілів на сході за тиждень збільшилась вдвічі.
За минулий тиждень Сили оборони звільнили 37 кв. км. й продовжують наступати на Бахмутському, Мелітопольському та Бердянському напрямках.
Як інформує УМ, про це 3 липня повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр у Telegram.
«На Сході тривають як наступальні, так і оборонні дії. Ми рухаємось на Бахмутському напрямку, а ворог і надалі веде наступ на − Лиманському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Противник намагається витіснити наші війська із займаних позицій, але отримує гідну відсіч. Зараз там тривають важкі бої», - сказала Маляр.
Заступниця міністра додала, що минулий тиждень у результаті покращення оперативного положення та вирівнювання лінії фронту звільнену площу збільшено на 9 кв. км.
Водночас кількість ворожих обстрілів на сході за тиждень збільшилась вдвічі − окупанти за 7 днів гатили 11 753 рази (позаминулого тижня було 6 457).
На півдні Сили оборони наступають на Мелітопольському та Бердянському напрямках, зокрема, в напрямках Новодарівки, Приютного, Новоданилівки, Роботиного, Новосілки, Старомайорського.
За словами Маляр, на всіх напрямках захисники мали успіх − за минулий тиждень звільнили 28,4 кв. км.
Загалом звільнена площа на півдні становить уже 158,4 кв. км.
Як повідомляла УМ, ЗСУ просуваються з важкими боями на Бердянськ та Мелітополь.
В Україну, 19 грудня, повернули 1003 тіла, які за твердженням російської сторони належать українським військовослужбовцям. >>
Далекобійні безпілотники Центру спецоперацій «Альфа» СБУ в ніч на 18 грудня успішно відпрацювали по складових російської ППО на військовому аеродромі Бельбек у тимчасово окупованому Криму. >>
У Ростові-на-Дону суд дав 12 років Валентину Заярну – 65-річну вчительку, яка жила в Амвросіївці Донецької області України. >>
Пропозицію про припинення вогню на фронті на час різдвяних свят росія категорична відкидає. >>
У Донецькій області Сили спеціальних операцій уразили РСЗВ БМ-27 "Ураган" та особовий склад противника >>
Трибуну Верховної Ради України заблокувано народною депутаткою Мар’яною Безуглою: вона вимагає проведення військової реформи та звільнення Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського. >>