«Справа Баканова-Наумова»: НАБУ зареєструвало провадження щодо системної корупції
Кримінальне провадження Національне антикорупційне бюро зареєструвало за фактами можливого отримання хабаря колишніми високопосадовцями Служби безпеки України. >>
Затримані агенти фсб. (Фото СБУ)
Служба безпеки нейтралізувала агентурну мережу фсб у результаті багатоетапної спецоперації у Харкові. До складу ворожої групи входило троє місцевих жителів, які збирали розвіддані про місця базування та переміщення Сил оборони на території регіону.
Як інформує УМ, про це 30 червня повідомили на сайті СБУ.
Передусім зловмисники намагались виявити напрямки перекидання підрозділів ЗСУ, які задіяні у контрнаступі українських військ на східному фронті.
Також їх цікавили маршрути руху і пункти тимчасового зберігання іноземного озброєння та боєприпасів Сил оборони. Отримані відомості російські агенти переправляли до фсб через месенджер «Телеграм».

«Розвідінформація потрібна була окупантам для підготовки і проведення масованих ракетних ударів по Харкову з використанням російських реактивних систем залпового вогню «Смерч» та «Ураган».
Співробітники СБУ затримали зловмисників під час виконання ними ворожих завдань.
За даними слідства, вони були залучені до негласної співпраці кадровим співробітником фсб на початку повномасштабного вторгнення рф. Серед завербованих був колишній викладач місцевого військово-навчального закладу», - сказано, зокрема, в повідомлені.

Під час обшуків у зловмисників виявлено мобільні телефони і комп’ютерну техніку з доказами листування з агресором.
На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили затриманим про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану). Наразі кожному з них обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою без права внесення застави. Зловмисникам загрожує довічне ув’язнення.

Як повідомляла УМ, «Сплячий» агент фсб готував нові удари рф по електропідстанціях в 5 областях України – СБУ.
Кримінальне провадження Національне антикорупційне бюро зареєструвало за фактами можливого отримання хабаря колишніми високопосадовцями Служби безпеки України. >>
На засіданні 13 січня Верховна Рада України звільнила двох міністрів — голів Міноборони та Мінцифри Дениса Шмигаля та Михайла Федорова, а також голову СБУ Василя Малюка. >>
У ніч на 13 січня Центр спецоперацій "Альфа" СБУ разом із підрозділами угруповання сил і засобів Військово-морських сил завдали удару по виробничих корпусах заводу "Атлант Аеро" у Таганрозі Ростовської області рф. >>
Ворожих ударів протягом минулої доби зазнали місто Харків і 8 населених пунктів Харківської області. >>
Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки не підтримав проєкт постанови про звільнення Голови Служби безпеки України Василя Малюка. >>
Служба безпеки України показала уламки балістичної ракети середньої дальності "Орєшнік", якою російські окупанти атакували Львівщину. >>