«Самодостатній» Трамп: США відмовилися від українських дронів проти «Шахедів»
США не потребує допомоги України у захисті від дронів. >>
Нарада щодо статусу англійської мови в Україні Денис Шмигаль провів за за участі Мінцифри та Мінкульту. (Фото: Телеграм Денис Шмигаль Прем‘єр-міністр України)
Уряд працює над тим, щоб англійська стала доступнішою для всіх охочих, адже в Україні зростає потреба в людях зі знанням англійської мови.
Як інформує УМ, про це повідомив премʼєр-міністр України Денис Шмигаль у Телеграм.
«Готуємо проєкт закону, який, зокрема, закріпить англійську як мову міжнародного спілкування», — сказав Шмигаль.
Глава уряду додав, що Кабмін наразі напрацьовує рішення, які зроблять вивчення англійської доступнішою для всіх охочих.
«Після перемоги ми розпочнемо масштабний проєкт з відновлення України. Очікуємо прихід низки іноземних компаній та інвесторів, які розвиватимуть тут свій бізнес і створюватимуть робочі місця. Англійська мова відкриває широкий доступ до знань, ринку праці, інформаційних і культурних продуктів, вищої заробітної плати. Ці переваги мають отримати й українці, що допоможе затвердженню України як регіонального лідера», — зазначив Шмигаль.

У серпні минулого року Міністерство культури та інформаційної політики розробило законопроєкт про встановлення особливого статусу англійської мови в Україні як мови міжнародного спілкування.
Як повідомляла УМ, Мова понад усе: стартові сторінки усіх українських сайтів повинні бути державною мовою – омбудсмен.
США не потребує допомоги України у захисті від дронів. >>
Відомий український еколог Володимир Борейко загинув у пятницю, 13 березня, в дорожньо-транспортній пригоді (ДТП). >>
Українці на змаганнях з парабіатлону 13 березня вибороли ще шість медалей. >>
Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, яка запускає новий формат співпраці між державою, українськими компаніями та міжнародними партнерами. Україна першою в світі відкриває можливість тренувати моделі штучного інтелекту для безпілотних систем на основі реальних бойових даних. >>
У річці Дністер після атаки рф 7 березня 2026 року виявлено плями технічних масел. Україна та Молдова оперативно координують дії для локалізації забруднення та мінімізації його наслідків. >>
Сьогодні, 11 березня, виповнюється 138 років від дня народження Василя Чечвянського (справжнє прізвище — Губенко) — українського письменника-гумориста і сатирика, одного з митців трагічного покоління Розстріляного Відродження. >>