В екстрадиції Фірташа до США відмовив австрійський суд

15:38, 16.06.2023
В екстрадиції Фірташа до США відмовив австрійський суд

Фірташа затримали ще в Австрії в березні 2014 року.

Рішення на користь українського бізнесмена Дмитра Фірташа у справі щодо вимоги екстрадувати його в США за звинуваченням у корупції виніс австрійський суд, у п'ятницю, 16 червня.

 

Як інформує УМ, про це 16 червня повідомляє АРnews.

"Австрійський суд заявив у п'ятницю, що виніс рішення на користь українського бізнесмена Дмитра Фірташа в багаторічній юридичній сазі щодо спроби США екстрадувати його за звинуваченням у корупції, відправивши справу про екстрадицію на повторний розгляд", - йдеться в повідомленні.

 

Проти Фірташа висунуто звинувачення в США. Зокрема, він підозрюється у змові з метою давання хабарів в Індії для видобутку титану, який використовується в реактивних двигунах.

 

Своєю чергою Фірташ заперечує будь-які правопорушення.

 

Нагадаємо, що Фірташа затримали в Австрії в березні 2014 року на запит американських слідчих, але випустили під заставу у 125 мільйонів євро і відтоді він оскаржував свою екстрадицію в США.

 

Олігарху загрожує до 50 років тюрми і конфіскація всіх активів.

 

Він став відомим після появи скандальної компанії "Росукренерго" - газового посередника між Росією і Україною. Популярність Фірташу принесла також його війна з екс-прем'єркою Юлією Тимошенко.

 

Як повідомляла УМ, Справа Фірташа-2: олігарх отримав підозру від СБУ і БЕБ, йдуть обшуки в «колег».