На Краснодарщині до порту «завітали» добрі дрони, спричинивши пожежу
У російському Темрюку Краснодарського краю в ніч на 5 грудня дрони атакували порт, є пошкодження, виникла пожежа. >>
"Построаждалий" будинок у Москві. (Фото: Телеграм "SOTA")
Вночі 30 травня безпілотники атакували дві багатоповерхівки у Москві повідомили російські медіа.
Як інформує УМ, про це 30 травня повідомили "SOTA" у Telegram, "Baza" у Telegram, російське пропагандистське видання "РИА Новости" у Telegram
За інформацією "Baza", вибух стався близько 4 години ранку у багатоповерхівці на вулиці Атласова в Новій Москві.
Повідомляється, що у кількох квартирах вилетіло скло.
"Baza" пише, що мешканці будинку, в якому стався вибух, виявили предмет, схожий на крило безпілотника. За версією поліцейських, зазначає видання, саме він міг стати причиною вибуху.
За даними "SOTA", постраждалих внаслідок інциденту нема.
"Baza" також повідомляє, що на місці вибуху в багатоповерхівці працюють вибухотехніки і співробітники ФСБ.
За попередньою версією, відзначає видання, у будинок міг врізатися безпілотник, який летів з боку Калузької області в бік Москви.
Зазначається, що, ймовірно, БПЛА летів на надмалій висоті та врізався в будинок у районі технічного поверху.
За інформацією видання "РИА Новости", яке посилається на співрозмовника в екстрених службах РФ, загалом вночі 30 травня безпілотники влучили у два житлові будинки в Москві, постраждалих немає.
Зазначається, що один безпілотник влучив у верхні поверхи житлового будинку на вул. Профспілковій, 98, зруйнувавши фасад і заскління будинку. Другий влучив у 24-поверховий житловий будинок на вулиці Атласова в Новій Москві.
Мер Москви Сергій Собянін повідомив, що через атаку БПЛА в Москві кілька будівель зазнали незначних пошкоджень, ніхто серйозно не постраждав, пише "ТАСС".
Собянін також заявив, що з метою безпеки на час роботи екстрених служб проведено евакуацію мешканців кількох під'їздів у двох будинках, які постраждали від влучання БПЛА, повідомляє "РИА Новости".
Як повідомляла УМ, на підступах до Києва та над ним вночі ППО знищило 29 «Шахедів», є поранеі та руйнування.
У російському Темрюку Краснодарського краю в ніч на 5 грудня дрони атакували порт, є пошкодження, виникла пожежа. >>
Росіяни, 3 грудня, вчергове цілеспрямовано атакували Херсонську ТЕЦ, внаслідок обстрілу теплоелектростанція практично знищена. >>
За останні 100 років росія вторглася у 19 країн; необхідно вжити таких кроків, які би позбавили росію бажання змінювати кордони силою. >>
В окупованому Криму спецпідрозділ Головного управління розвідки Міноборони "Примари" знищив російський винищувач МіГ-29 на військовому аеродромі "Кача". >>
Федерація України зі стрибків у воду одноголосно ухвалила рішення позбавити Софію Лискун усіх звань та нагород, отриманих під егідою Федерації. >>
Російський диктатор путін не заперечує, що під час зустрічі із спецпосланником США Віткоффом та зятем Трампа Кушнером у Москві російські представники не погодились із деякими пунктами американського плану щодо завершення війни рф проти України. >>