Ухилянти начувайтеся: Клименко обіцяє карати чоловіків за незаконний виїзд з України

12:45, 25.05.2023
Ухилянти начувайтеся: Клименко обіцяє карати чоловіків за незаконний виїзд з України

Чимало українських чоловіків у будь-який спосіб зуміли незаконно перетнути кордон для ухилення від служби в армії.

Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко заявив, що чоловіків, які незаконно виїхали з України під час воєнного стану, чекає покарання.

 

Як інформує УМ, про це Клименко повідомив в інтерв’ю РБК-Україна.

 

«По закінченню війни держава зробить все для того, щоб кожному громадянину нагадати, що він робив під час війни. Маю на увазі тих, хто нелегально перейшов кордон.

 

Я думаю, це буде закон. Я думаю, це буде спільна ініціатива Кабінету міністрів і депутатів Верховної Ради», - повідомив Міністр внутрішніх справ.

 

За його словами, наразі не передбачено ніяких покарань для тих, хто незаконно перетнув кордон і потім повернувся в Україну.

 

«Вони мають відповісти за порушення закону. Я думаю, кожен громадянин цього хоче і зрозуміє державу, якщо будуть якісь обмеження щодо подальшого пересування цих громадян як мінімум за кордон», - зауважив Клименко.

 

Довідково: Згідно зі статтею 58 Конституції України, ніхто не може відповідати за діяння, які на час їх вчинення не визнавалися законом як правопорушення.

 

Нагадаємо, що 24 лютого 2022 року Державна прикордонна служба повідомила, що заборонено виїзд за межі країни громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років.

 

Як повідомляла УМ, ухилянтів переправляли в гідрокостюмах за кордон.