Пакет з навчання та підтримки F-16 для України схвалили США
Пакет з навчання та підтримки F-16 для України на суму $310,5 мільйона схвалив Державний департамент США . >>
Знайшлися ще півмільйона із "загубленого" мільйона (зазальна сума хабаря була майже три мільйони доларів). (Фото: Телеграм НАБУ)
Велику суму готівки у майже пів мільйона доларів США, сховану учасниками злочину у справі за підозрою Голови Верховного Суду Всеволода Князєва вилучили під час обшуку НАБУ і САП. Наразі НАБУ і САП досліджують джерело походження і приналежність цих коштів.
Як інформує УМ, про це 23 травня повідомила пресслужба НАБУ у Телеграм.
"Обшук було проведено 22 травня у межах досудового розслідування отримання 2,7 млн дол. США неправомірної вигоди Головою ВС і адвокатом. Гроші передавали Голові ВС в обмін на рішення на користь одного з українських бізнесменів", - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, що 16 травня НАБУ і САП заявили про викриття схеми одержання хабара керівництвом та суддями Верховного Суду. Правоохоронці затримали чинного голову Суду Князєва та вилучили $2,7 млн. Пізніше САП повідомила про підозру Князєву та його спільнику – адвокату.
Того ж дня пленум Верховного суду проголосував за висловлення недовіри голові Верховного Суду Всеволоду Князеву. Відтак він втратив статус голови ВС, але залишається суддею цієї інстанції.
18 травня Вища рада правосуддя задовольнила подання САП про арешт Князєва.
Керівник САП Олександр Клименко уточнював, що до передачі хабаря залучили адвокатське об'єднання, яке фактично використовувалося для прикриття "бек офісу", який дозволяв впливати на рішення Верховного Суду та іншого судів. Він не назвав адвокатське об'єднання. Інтереси компанії Ferrexpo Жеваго у Верховному Суді представляла юридична фірма "Ілляшов і партнери", однак там свою причетність до справи заперечили.
Як повідомляла УМ, Вища рада правосуддя розляне подання на арешт Князєва.
Пакет з навчання та підтримки F-16 для України на суму $310,5 мільйона схвалив Державний департамент США . >>
Служба безпеки України та Офіс Генерального прокурора викрили масштабну схему розкрадання активів АТ «Мотор Січ». >>
До довічного позбавлення волі в Києві засудили 38-річного громадянина Узбекистану, який протягом 6 років здійснив 11 вбивства. >>
Заочно повідомлено про підозру двом командирам підрозділів армії рф, які наказали обезголовити військовослужбовця ЗСУ у Волноваському районі. >>
Безпрецендентно жорстоке вбивство журналістки Вікторії Рощиної, тіло якої було передано українській стороні зі слідами тортур, є ще одним свідченням нелюдської жорстокості російських загарбників щодо українців, життя та свобода яких на ТОТ України завжди залишаються під загрозою. >>
Уродженця Мелітополя Єгора Семенова, якого звинуватили у спробі отруїти випускників льотного училища у російському місті Армавір, Південний окружний військовий суд рф засудив до 27 років позбавлення волі. >>