Рашисти масовано атакували Одесу: є руйнування та постраждалі
Російська армія в ніч на 27 квітня масовано атакувала Одесу дронами. Внаслідок ударів пошкоджені будинки, готель та автівки, щонайменше 11 людей, серед яких 2 дітей, постраждали. >>
Наслідки диверсії кілька днів тому на Брянщині. (Фото: t.me/bryanskiyvestnik Источник: Новости Ю)
Локальні перебої пересування військових потягів спричинили аварії на російських залізницях. Вони посилять тиск на сили внутрішньої безпеки рф. Найімовірніше, росія не зможе повністю захистити свою залізницю від повторних нападів.
Як інформує УМ, про це 5 травня у Tвіттері повідомило Міністерство оборони Британії з посиланням на британську розвідку.
"Нещодавнє збільшення кількості аварій на російських залізницях у прикордонних з Україною районах пов'язане з диверсіями, скоєними невідомими, майже напевно спричинило короткочасні локальні перебої у пересуванні російських військових залізничних потягів", - повідомляє британська розвідка.
Зазначається, що, хоча бригади залізничних військ і здатні швидко відновити залізничне сполучення, однак ці інциденти посилять тиск на сили внутрішньої безпеки росії. За оцінкою спецслужби, найімовірніше, окупанти залишаться нездатними повністю захистити величезну і вразливу залізничну мережу рф від нападів.
Як повідомляла УМ, губернатор Брянської області рф Олександр Богомаз заявив, що неподалік станції Снєжетська спрацював вибуховий пристрій, внаслідок чого з рейок зійшов локомотив та вантажні вагони.
Російська армія в ніч на 27 квітня масовано атакувала Одесу дронами. Внаслідок ударів пошкоджені будинки, готель та автівки, щонайменше 11 людей, серед яких 2 дітей, постраждали. >>
Низку важливих військових цілей агресора у Криму, зокрема три військові кораблі, винищувач, обʼєкти ППО – уразила Служба безпеки України. >>
Негайно припинити всі атаки на ядерні об’єкти в Україні Європейський Союз закликав рф. >>
Майже цілу добу 25 квітня російські війська обстрілювали Дніпро. >>
У Дніпрі в ніч на 25 квітня пролунала серія вибухів під час масованої комбінованої атаки ворога. Зафіксовано масштабні пожежі, покоджено будинки, щонайенше 18 людей постраждали. Тривають пошуково-рятувальні роботи. >>
Російські варвари вночі атакували Одесу – зафіксовано влучання у житлові будинки. Двоє людей загинули, ще 15 дістали поранення. >>