Український фонд культурної спадщини у червні очолить Олександра Ковальчук
Олександра Ковальчук стане виконавчою директоркою Українського фонду культурної спадщини після того, як підпише контракт 1 червня. >>
Реакції української влади на цей указ російського лідера наразі немає.
Російський диктатор підписав указ, який передбачає «депортацію» українців з окупованих Москвою територій України. Ідеться про Херсонську, Запорізьку, Луганську та Донецьку області.
Як інформує УМ, про це йдеться в «свіжому» указі путіна.
У документі сказано, що українці які живуть на окупованих територіях і вирішили зберегти українське громадянство, можуть жити там до 1 липня 2024 року. Після цього їх можуть депортувати.
Окремий пункт указу путіна стосується «депортації» тих, хто створює «загрозу національній безпеці росії». Іноземці, які виступають за «насильницьку зміну основ конституційного ладу» в росії, фінансують терористичну та екстремістську діяльність або беруть участь у «несанкціонованих» акціях, депортуватимуть та «заборонятимуть їм вʼїзд до країни».
Згідно з указом іноземцями вважатимуться ті громадяни, які «заявили про своє бажання зберегти наявне у них громадянство або залишитися особами без громадянства», а також не склали присягу громадянина рф.
17 березня Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт президента росії путіна й дитячого омбудсмена рф Марії Львової-Бєлової. Їх підозрюють у незаконній депортації дітей з окупованих районів України до росії.
Як повідомляла УМ, прем'єрка Естонії Кая Каллас наполягає на створенні спецтрибуналу для путіна з поплічниками.
Олександра Ковальчук стане виконавчою директоркою Українського фонду культурної спадщини після того, як підпише контракт 1 червня. >>
володимир путін підписав указ «Про прийом до громадянства Російської Федерації мешканців Придністров'я». >>
До України 16 травня в межах репатріаційних заходів повернули 528 тіл та останків полеглих оборонців України. >>
Україна та рф у п'ятницю, 15 травня, провели обмін полоненими, під час якого вдалося повернути 205 українських громадян. >>
Московський механізм для розслідування фактів індоктринації та мілітаризації росією українських дітей, задіяли понад 40 держав ОБСЄ. >>
Сьогодні, 13 травня, день пам'яті Валерія Лобановського - легендарного тренера київського "Динамо", кращого тренера світу 1975 р. >>