Бойова частина ракети впала поблизу багатоповерхівки у Києві, фото
У ніч на 28 червня після ворожої атаки в Дарницькому районі столиці вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, що впала прямо поблизу житлової багатоповерхівки. >>
Поліцейський-колаборант Олександр Міщенко.
У тимчасово окупованому Мелітополі в результаті ранкового вибуху загинув колаборант, який працював у правоохоронних органах, Олександр Міщенко.
Як інформує УМ, про це повідомили законний мер міста Іван Федоров в ефірі національного марафону новин, а також окупаційна адміністрація Мелітополя у Telegram, російський Telegram-канал "Mash на Донбасі"
«О 4 ранку у місті розпочалися автоматні черги, а вже о 5:20 ранку по вулиці Героїв України – приблизно це будинок 67 – пролунав одиночний вибух, який був досить потужний – його чули щонайменше з 10 найближчих будинків. Нам добре відомо, що за цією адресою проживав один з колаборантів, який працював у правоохоронних структурах», - повідомив Федоров.
Він нагадав, що і окупанти повідомили про одного постраждалого, якого госпіталізували.
Федоров не став називати ім’я колаборанта, зазначивши, що дані ще перевіряються.
"Але скоріше за все на одного колаборанта-правоохоронця стане менша, і він не зможе себе більше позиціонувати як один з керівників правоохоронної структури в окупованому Мелітополі", – підсумував Федоров.
Окупанти повідомили, що спрацював саморобний вибуховий пристрій.
Російський Telegram-канал повідомив, що підірвали 42-річного співробітника поліції Олександра Міщенка.
Вибух прогримів у під'їзді будинку. Повідомляють, що Міщенко нібито помер у лікарні.
Пізніше ім’я колаборанта підтвердив і Федоров: «Кобзон зустрічає свого "героя". На концерт відправився колаборант Олександр Міщенко. Зранку не з тієї ноги вийшов з дому. Помер у лікарні».
За даними мера Мелітопля, до повномасштабного вторгнення Міщенко був начальником Приазовського відділу поліції.
Після окупації перейшов на сторону ворога і підбив своїх співробітників стати зрадниками.
Пізніше колаборант Володимир Рогов повідомив, що від вибуху постраждали двоє співробітників поліції, яких було госпіталізовано, один із них помер у лікарні.
Рогов звинувачує у вибуху українську владу.
Як повідомляла УМ, в Мелітополі стався вибух поблизу будинку колаборанта-гауляйтера Балицького.
У ніч на 28 червня після ворожої атаки в Дарницькому районі столиці вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, що впала прямо поблизу житлової багатоповерхівки. >>
Щонайменше три ракети FP-5 "Фламінго" вранці 27 червня влучили у завод АТ "ФНПЦ "Титан-Баррикади" у Волгограді. Підприємство виробляє пускові установки для комплексів "Іскандер-М", "Тополь-М", "Ярс" та іншу зброю. Завод перебуває під санкціями. >>
У п’ятницю 26 червня військові спецпідрозділу «Альфа» Служби безпеки України атакували два російських судна військового забезпечення, пором і засоби ППО росіян у тимчасово окупованому Криму. >>
Над Москвою та областю в ніч проти п’ятниці, 26 червня, збивали дрони. >>
У ніч на 24 червня українські дрони уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у росії гелієвий завод. >>
Після атаки уночі 24 червня в тимчасово окупованому росіянами Севастополі зафіксували пожежу на електропідстанції, місто залишилось без світла. >>