Україна та Нідерланди домовилися про спільне виробництво дронів, фото
Спільну заяву про оборонну співпрацю підписали Президент України Володимир Зеленський та прем’єр-міністр Нідерландів Роб Єттен і домовилися спільно виробляти дрони. >>
СБУ передала до суду понад 300 кримінальних проваджень щодо колабораціонізму
Голова СБУ Василь Малюк заявив, що з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Служба безпеки України викрила понад 300 зрадників.
Як інформує Україна молода, про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».
«Ми викрили більше 300 зрадників з початку повномасштабного вторгнення. Із них - 9 в СБУ і 102 - в силах оборони загалом»,- сказав він.
В якості прикладу він привів затримання в Очакові екскомандира одного із центрів спецоперацій ЗСУ, який виявився російським агентом. Він планував посприяти здачі міста окупантам.
Як повідомляла УМ, що СБУ затримала доньку гауляйтера Чорнобаївки Юлію Турульову. Вона, як і батько, працювала в окупаційній "адміністрації".
Також нагадаємо, СБУ повідомила про підозру 5 колаборантам Херсонської області, які були чиновниками міськради й псевдодиректорами місцевих ВНЗ.
Спільну заяву про оборонну співпрацю підписали Президент України Володимир Зеленський та прем’єр-міністр Нідерландів Роб Єттен і домовилися спільно виробляти дрони. >>
Усі ворожі логістичні шляхи біля окупованого Донецька взяв під контроль 1-й корпус Нацгвардії "Азов". Відтепер бійці знищуватимуть всі цілі, які рухатимуться цими напрямками. >>
Із-за кордону українці не поспішатимуть повертатися без реальних гарантій безпеки та економічної стабільності >>
Про впровадження дроново-штурмових підрозділів, які поєднають повітряні та наземні безпілотники з піхотою в єдину систему, повідомило Міністерство оборони України. >>
У рамках угоди, яку міністр оборони Михайло Федоров підписав з німецьким колегою Борисом Пісторіусом 14 квітня, Україна та Німеччина обмінюватимуться даними та напрацюваннями з поля бою. >>
Останнім часом у російської пропаганди з’явився новий тренд. >>