Як визначено так і буде! Майбутнє УкРАїни, росії, путіна

16:30, 07.04.2023
Як визначено так і буде! Майбутнє УкРАїни, росії, путіна

«Мир замер, время обнулилось,

И наяву мы видим страшный сон:

Земля Святая Украины превратилась

В битву Добра и зла. В Армагеддон...»

(поетеса Ірина Омельченко)

 

Світ дійсно завмер в очікуванні наступу (контрнаступу) Збройних сил України. Де і коли він розпочнеться? І головне — який буде його результат? Подібне очікування було і в лютому 2022 року — буде чи не буде повномасштабне вторгнення російських військ в Україну, коли саме, звідки і що станеться з країною?

 

Залишимо без коментарів минулорічні вітчизняні і зарубіжні прогнози з приводу  повномасштабної воєнної агресії росії і сьогоднішні «гадання» щодо нового наступу російських військ і контрнаступу ЗСУ.

 

Прохання до різного толку «експертів», «ворожок», блогерів, журналістів —  наберіться терпіння, перейдіть в режим «тиші» щодо початку наступу  (контрнаступу) ЗСУ. Дайте головнокомандувачу Валерію Залужному і  Генеральному штабу ЗСУ спокійно робити свою справу (вони на відміну від вас — професіонали у воєнній справі і на кавовій гущі не гадають). Потім будете  коментувати і давати свої «експертні» оцінки, просити ставити «лайки» і  підписуватися на ваші ютуб канали.

 

Військова контррозвідка і ГУР МО повинні забезпечити абсолютну конфіденційність роботи ГШ ЗСУ, не допустити витоку інформації і забезпечити  надійну охорону воєначальникам ЗСУ. Виключити відвідування Генштабу народними депутатами, працівниками Офісу президента, помічниками і радниками президента. Заборонити їм виїзд на фронт і закордон. Дотримуватися максимальної  інформаційної тиші про обстановку на фронті. Лише офіційні повідомлення уповноважених на це осіб ЗСУ.

 

Застереження для відповідальних працівників РНБО і МО України: будьте уважними, коли відповідаєте на запитання журналістів про те, коли, де, за яких обставин розпочнеться контрнаступ ЗСУ, від чого і яких погодних та інших умов він залежить.

 

Не потрібно говорити, яке обмежене коло осіб володіють цією інформацією і називати їх кількість. Не показуйте свою «велич» і «значимість» у питаннях підготовки до контрнаступу. Для цього є головнокомандувач генерал Валерій Залужний і Генеральний штаб ЗСУ.

 

Було б добре, якби президент  Зеленський не говорив на цю тему і не брав участі у плануванні контрнаступу. «Віддайте кесареве кесареві, а Богові Боже» (Євангелія від Марка 12:13-17). Кожному своє — Генштабу планувати воєнні операції, а акторам — зачитувати написані відео звернення або грати на роялі. Роблять вони це з задоволенням і професіонально.     

 

Сподіваюся, що президент і посадові особи РНБО, МО, СБУ добре розуміюсь, яке полювання ведуть російські спецслужби за інформацією про час і місце контрнаступу ЗСУ, а також за особами, які нею володіють і які оперативні заходи ворог може використати, щоб добути цю інформацію або  викрасти осіб, які мають до неї доступ.

 

Майте розум — думайте

 

Допис буде відвертим і жорстким. Без будь-яких посилань на свої попередні (починаючи з 2008 року) аналітичні публікації і публічні виступи в парламенті, ПАРЄ, ООН, на міжнародних конференціях.

 

У статті не буде  розгорнутих  результатів власних розслідувань причин Смоленської авіакатастрофи 10 квітня 2010 року, обставин збиття малайзійського пасажирського авіалайнеру 17 липня 2014 року і знищення пасажирського літака української авіакомпанії МАУ 8 січня 2020 року.

 

Не буде також нагадувань про зміст заяв  політичних лідерів ведучих країн світу, експертних оцінок військових і політичних експертів і даних розвідок країн  НАТО щодо перебігу війни в Україні і про реальні втрати росіян. Все це я публікував і не раз (хто бажає, знайде в Інтернеті).

 

Для української влади і політиків Заходу мої неодноразові застереження про неминучість російської агресії проти Грузії і України, пропозиції  застосувати щодо росії, президента путіна і його оточення жорсткі санкції, щоб унеможливити  розв’язання воєн в Європі, виявилися пустим звуком, горохом об стіну.

 

На порозі планетарної катастрофи

 

Хто має вуха, той почує, хто має очі, той побачить, а хто має розум — почне  думати і зрозуміє, що сьогодні вирішується доля не лише України. Ми  стоїмо на порозі ядерної планетарної катастрофи, яку може вчинити «божевільний з ядерною кнопкою» психопат путін!

 

 

Польський випуск видання присвячений вторгненню росії в Україну 24 лютого 2022 року. На обкладинці Newsweek розмістив колаж, який зображає путіна у гамівній сорочці. "Якщо зараз світ не зупинить путіна, то завтра може бути пізно", - написано під світлиною.

 

Про психічний стан  здоров’я путіна, який, за висновками психіатрів, є ПСИХОПАТОМ з садистськими проявами і ознаками шизофренії, я неодноразово попереджав політиків Заходу. Рекомендував їм враховувати ці обставини на переговорах з путіним і вести їх з позиції сили, яку він розуміє з дитинства. Замість  «занепокоєнь і стурбованості» застосувати щодо путіна і його оточення жорсткі санкції.

 

Космічний Закон Притягання

 

Для збереження злочинного режиму і свого життя московський фюрер путін завів двійників (патологічно боїться смерті, як Сталін і Гітлер) і створив з керівниками окремих авторитарних (тоталітарних) країн світу так звану «вісь Zла». До неї ввійшли нацистська російська федерація, фашистська Білорусь, комуністичний фашистський Китай, релігійно-фашистський Іран, комуністична фашистська Північна Корея і фашистська Сирія.

 

На цьому «авторитарному об’єднанні» (як і демократичному, наприклад ЄС, НАТО) чітко видно прояв Космічного Закону Притягання (подібне притягує подібне). З точки зору людських істот, власне Закон викликає досягнення свідомості “Я” (що це таке — вивчайте самостійно).

 

Лідер Китаю Сі Цзіньпін бажає бути на світовій арені «голубом миру». В минулому році (до військового вторгнення росії в Україну) Сі і путін оголосили про стратегічне партнерство «без обмежень», спрямоване на переформатування світового порядку в напрямку зменшення впливу США і Європи у світі.       

 

Туреччина також авторитарна держава, її президент Реджеп Ердоган хоче бути посередником між Україною і росією (такий собі «миротворець» Добра і зла).

 

Авторитарні лідери Сі і Ердоган не бажають, щоб Zло, яким є країна-агресор росія  і її президент воєнний злочинець путін, БУЛО ПОКАРАНЕ. Такими діями Сі і Ердоган не виконали вимог Вселенського Закону Справедливості, який передбачає: «Не відповідай Добром на зло. Не покаране зло породжує ще більше зло — Абсолютне».

 

Займаючи так звану «миротворчу посередницьку нейтральну позицію», Сі і Ердоган підживлюють зло і стали моральними і політичними співучасниками воєнних злочинів, які вчиняє нацистська росія на чолі з путіним, якого Міжнародний кримінальний суд  офіційно визнав  ПІДОЗРЮВАНИМ у вчиненні злочину проти людяності і видав ордер на його арешт.

 

Авторитарні лідери забули про дію Вселенського закону «Бумеранг» і невідворотність Божого покарання. Мабуть, сподівався, що запущений «Бумеранг» не поверниться. Він повернувся і дуже боляче вдарив по Туреччині і Сирії до річниці вторгнення росії в Україну.

 

Лютневі землетруси в Туреччині забрали понад 40 тисяч людських життів (серед них декілька тисяч дітей). Майже 72 тисячі людей отримали поранення, всього постраждало не менше 13,5 мільйонів. Пошкоджено 4 мільйони будівель, понад 30 тисяч будинків повністю зруйновано.

 

Попереду Туреччину чекають «політичні землетруси» — одночасні дострокові парламентські і президентські вибори, призначені Ердоганом на 14 травня.  Загально відомо, що  авторитарні режими (яким сьогодні є режим Ердогана) не проводять демократичних виборів, влади добровільно не віддають, перемогу опозиції на виборах не визнають. Турецький  народ постане перед вибором —  обрати демократичний шлях розвитку, щоб стати членом Євросоюзу чи погодитися на встановлення в країні абсолютного авторитарного режиму Ердогана як в росії або Китаї.

 

У Сирії від лютневих землетрусів загинуло майже 6 тисяч людей, серед них понад 200 дітей,  постраждалих — понад 9 мільйонів, більше 5 мільйонів сирійців  залишилися без даху над головою. 

 

Вселенське покарання Китаю — попереду, якщо він почне надавати імперії зла (росії) військову допомогу. Жертви будуть йти на мільйони людей. Я не хочу загибелі мирних китайців. Це лише моє попередження, що може чекати Китай…

 

У Духовній боротьбі НЕ МОЖЕ бути компромісів між Творцем (Богом) і Антихристом (Дияволом), Добром і злом, Правдою і брехнею, Світлом і пітьмою. Ти будеш або на стороні Добра — або зла. У Духовній війні ти будеш або захисником — або загарбником. Ти будеш  воїном Христа (воїном Світла) — або  сатанинським найманцем Антихриста. Кожен робить вибір, ким йому бути — вірним сином (донькою) Бога чи кривавим слугою Антихриста (сатани). Іншого не існує.

 

«За все в житті платити треба: що ти посієш — те й пожнеш. Господь завжди все бачить з неба, Його очей ти не минеш». «Життя нічого не дає дарма, і всьому, що дається долею, таємно визначена своя ціна».

 

Поразка України у війні — це катастрофічна поразка всього цивілізованого світу, в першу чергу, США, Великої Британії, Канади, ЄС і Західної цивілізації на сотні років.

 

Якби це трапилося в перший тиждень воєнної агресії, то російські солдати, підсилені своєю приголомшливою перемогою, вже через декілька днів були б на кордонах Польщі, облаштовуючи нові командні пункти, копаючи нові окопи. НАТО було б у хаосі; увесь Альянс був би змушений витрачати мільярди на підготовку до неминучого вторгнення у Варшаву, Вільнюс чи Берлін. Мільйони українських біженців жили б у таборах по всій Європі без жодної перспективи повернутися додому; хвиля співчуття, яка спочатку вітала їх, давно б спала; гроші б закінчилися, пішла б зворотна реакція.

 

Економіка Молдови зазнала б повного краху, а проросійський уряд у Молдові, ймовірно, вже планував би включити цю країну до нової російсько-білорусько-українсько-грузинської федерації. На черзі  стояв би Казахстан.

 

Ця катастрофа не обмежилася б Європою. На іншому кінці світу реалізувалися б плани комуністичного Китаю щодо вторгнення на Тайвань, тому що Пекін припустив би, що Америка, яка не бажає захищати європейського союзника і яка повністю загрузла в тривалій боротьбі проти росії, що осміліла, ніколи не кине усі свої сили, щоб допомогти острову в Тихому океані. Іранські мулли, так само підбадьорені успіхом росії та поразкою України, сміливо оголосили б, що нарешті отримали ядерну зброю.

 

Від Венесуели до Зімбабве та М’янми, диктатури по всьому світу посилили б свої режими та посилили б переслідування своїх опонентів, тепер впевнені, що старі правила — конвенції про права людини та геноцид, закони війни, табу на силове змінення кордонів — більше не чинні. Від Вашингтону до Лондона, від Токіо до Канберри, демократичний світ похмуро зіткнувся б зі своєю історичною застарілістю…

 

Дух України

 

Від цієї катастрофи світ врятував незламний Український народ і його героїчні Збройні сили. Рік війни, що минув, став РІЧНИЦЕЮ НЕЗЛАМНОСТІ УКРАЇНИ і панахидою роковин, відправленою путіним за знищеними в Україні понад 200 000 орками, заритих в землю як бездомні собаки.

 

Дебілами були ті, хто пропонував нам капітуляцію за три дні. Ще більшими  ідіотами виявилися ті, хто прийняв рішення напасти на нас. Ні ті, ні інші не знали, яку ВСЕЛЕНСЬКУ СИЛУ ДУХУ вони пробудять в серцях Українців — ВОЇНІВ СВІТЛА — ВІЙСЬКА ХРИСТОВОГО.

 

 

Американський журнал Time визнав «Людиною 2022-го року» саме  "ДУХ України" за хоробрість, мужність та стійкість Української нації в боротьбі з ядерним монстром — російською імперією! 

 

Майбутнє Західної демократичної цивілізації сьогодні вирішується на полі бою, який героїчно і жертовно ведуть Українська нація і її Збройні сили (народ і армія єдині!). Україна платить самим дорогим — життям кращих синів і дочок, які захищають Європу від російських варварів-вбивць, рятують світ від ядерної пожежі, яку погрожує запалити психопат путін.

 

Результат смертельного бою залежить і від тієї зброї, яку по чайній ложці, розтягуючи в часі, надають Україні країни-члени НАТО (зоопарк пінгвінів, наляканих карликом путіним). 4 квітня Альянсу  виповнилося 74 роки.

 

Без Духу воїна будь яка зброя перетворюється на металобрухт. Без зброї,  необхідної для Перемоги, самий сильний Дух бійця згасає...

 

Крилатий вислів із вірша прози «Песня о соколе» Максима Горького: «Безумство храбрых — вот мудрость жизни! Безумству храбрых поем мы славу»  не для українців — воїнів Світла. Залишимо це «безумство» москалям. Тут мова йдеться з іронією про якийсь відважний, рішучий, але НЕРОЗУМНИЙ (дурний) і СУМНІВНИЙ з точки зору результату вчинок москаля-революціонера.

 

Український військовополонений Олександр Мацієвський перед розстрілом, зробивши останню затяжку цигарки, дивлячись у вічі москалям-вбивцям, спокійно  без страху сказав: «Слава Україні!». І став безсмертним символом незламності українського Духу. Цей вчинок Героя України був не «бузумством храбрости», а проявом українського Духу… Вічна Слава Герою!  

 

Не є українською по духу і бойова пісня, яку співали москалі-більшовики і пробували  нав’язати її українцям під час громадянської війни у 1918-1922 роки:

 

«Смело мы в бой пойдем

За власть Советов

И как один умрем

В борьбе за это».

 

Хай вимруть всі, до одного москалі-прокляті, їх Антихрист путін, депутати рад всіх рівнів, брехун-пророк кіріл, який благословив російське військо на варварську війну  вбивати українців.

 

Народна молитва на загибель Антихриста путіна і російської імперії зла: 

 

«В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Відтепер і на віки вічні нехай згинуть «наші вороженьки» — москалі вонючі —  духовні і моральні виродженці, що несуть смерть, руйнування, горе;

згинуть «як роса на сонці» їхні батьки, що породили таких виродків;

згинуть їхні дружини, родичі, що підтримують світове зло — путіна;

згинуть їхні діти, онуки, що мають гниле насіння.

Відтепер і на віки вічні нехай згине московія-моксель — суха гілка на Древі Життя Людства, ракова пухлина на тілі планети Земля, центр світового зла. Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу, і нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь».

 

Молитву читайте три рази. Вранці відразу після пробудження, в обід і перед сном. Поширіть її серед рідних, друзів, близьких, знайомих. Хай Молитва звучить мільйонами голосів укРАїнців, десятками, сотнями мільйонів голосів народів світу як Гімн ОУН–УПА (Марш Українських Націоналістів) «Зродились ми великої години»:

 

Веде нас в бій борців упавших слава —

для нас закон найвищий та наказ:

Соборна Українськая Держава —

вільна, міцна, від Сяну по Кавказ.

Ми йдемо в бій переможним ходом,

Тверді, міцні, незламні, мов граніт,

Бо плач не дав нікому ще свободи,

Хто борець, той здобуває світ.

 

Хай знають москалі-прокляті, що українські захисники, на відміну від них,  вмирають не за гнилу продажну корумповану злочинну владу, а за рідну землю, свою родину, за неньку Україну!

 

Ми вбиваємо і будемо вбивати своїх ворогів без жалю і пощади, як заповіли нам  наші пращури орії-руси: «Ворога Роду твого знищуй без жалю і пощади!»

 

Нагадую, що офіцерська організація «Український СМЕРШ» (смерть рашистам) НЕ БЕРЕ в полон москалів. Для нас «хороший росіянин» — мертвий росіянин!

 

На цьому стояла і стоять буде Русь-Україна! 

 

 

Ніяких переговорів

 

Вкотре від імені нашої організації «Український СМЕРШ» (смерть рашистам)  ЗАСТЕРІГАЮ керівників держав-членів НАТО і  "формату Рамштайн" і особливо президентів США і України Джо Байдена і Володимира Зеленського:

 

НІЯКИХ переговорів з воєнним злочинцем путіним! Ніяких! Ні за яких обставин! Лише фізичне усунення путіна від влади (в тому числі, шляхом позбавлення життя) — це єдина запорука не дати кремлівському фюреру розпочати ядерну війну.

 

Результати неодноразових незалежних досліджень і розвіддані засвідчують, що Україна воює НЕ з російським режимом (як багато хто так вважає), а на жаль, з російським народом, 82% якого підтримує війну в Україні.

 

Росіяни, які підтримують війну і схвалюють дії путіна, заявляють, що відчувають такі емоції як "гордість", "радість", "надихання", "повагу", "довіру", "надію" на путіна і армію (подібне було в нацистській Німеччині Гітлера, фашистській Італії Муссоліні, тоталітарному Радянському Союзі Сталіна, такому ж Китаї Мао Цзедуна, в сьогоднішній Північній Кореї Кім Чен Ина, релігійно-фашистському Ірані аятола Алі Хомені, скочується до них і лідер комуністичного Китаю Сі Цзіньпін).

 

Згідно дослідження, проведеного Activegroup, 86,6% росіян підтримує потенційний  напад путіна на території країн ЄС. Понад третини росіян виступає за  застосування  путіним ядерної зброї проти України і Польщі. 

 

ВИСНОВОК: путін і росія — це колективний вбивця, який чинить ГЕНОЦИД українців.

 

У ситуації, яка склалася у зв’язку з воєнною агресією росії проти України та  реальною загрозою застосування путіним ядерної зброї, відповідно до норм міжнародного права, ст. 51 Статуту ООН, законів війни і національного законодавства України, фізична ліквідація путіна буде легітимною, правовою, законною і справедливою, як така, що вчинена у стані необхідної оборони і крайньої необхідності, за аналогією вбивства Усами бен Ладена (знищення якого, за твердженням міністра закордонних справ росії лаврова, "виправдано з точки зору міжнародного права і права на самооборону").

 

Заради порятунку земної Цивілізації російський фюрер путін, створений ним фашистський режим і ті, хто його підтримують повинні бути ФІЗИЧНО ЗНИЩЕНІ.  Імперська росія як центр світового зла НЕ має права на майбутнє існування у її теперішньому вигляді і кордонах. Самим своїм існуванням нацистська росія як імперія планетарного зла є реальною ядерною загрозою існуванню Цивілізації. На уламках російської імперії  колоніальні народи повинні утворити свої незалежні національні держави.

 

Про необхідність ФІЗИЧНОГО ЗНИЩЕННЯ путіна, його режиму і тих, хто його підтримує, я неодноразово нагадував світовій спільноті впродовж останніх семи років. Матеріали про злочини, вчинені путіним і юридичні обгрунтування його   фізичної ліквідації я неодноразово друкував у ЗМІ і відправив в ООН, НАТО, ОБСЄ, ПАРЄ, Європарламент, ЄС, де мене знали як народного депутата, члена ПАРЄ, генерала української спецслужби.

 

Нагадую, що в силу свого характеру, психотипу і психічного стану здоров’я  путін: 1) ні за яких обставин добровільно у відставку НЕ піде, владу нікому НЕ передасть ні під які гарантії особистої безпеки; 2) ніколи НЕ визнає себе переможеним, НЕ змириться з поразкою і на поступки НЕ піде; 3) окупаційні війська з території України, включаючи Крим, добровільно НЕ виведе. Будь який з цих кроків путіна — це його політична і фізична смерть.

 

Повторюю для особливо «обдарованих» керівників держав "формату Рамштайн" і НАТО, що після видачі міжнародного ордеру на арешт президента росії путіна вони повинні були НЕГАЙНО підписати Договір про створення військово-політичного союзу з Україною (юридично утворити антипутінську військову коаліцію як противагу його «осі Зла») і визначити стратегічну мету в російсько-українській війні, яка по суті є Світовою війною. Це цивілізаційна війна між демократією і авторитаризмом. Це війна за збереження людства і планети Земля.

 

Мета антипутінської коаліції, на мою думку, повинна передбачати:

 

1) усунення путіна від влади (в тому числі шляхом фізичного знищення);

 

2) повну і беззастережну капітуляцію російської федерації (за аналогією капітуляції нацистської Німеччини у травні 1945 року);

 

3) взяття зобов’язань щодо своєчасного надання Україні необхідної військової, технічної, матеріальної, медичної, фінансової та іншої допомоги;

 

4) невідкладне надання Україні зброї, яка забезпечить в цьому році повний розгром російських військ і отримання Перемоги, що позбавить московського фюрера можливості вести проти України "затяжну війну" впродовж декількох років "на виснаження";

 

5) звільнення окупованих територій і відновлення територіальної цілісності України в кордонах 1991 року, визнаних ООН;

 

6) повне відшкодування Україні збитків, нанесених російською агресією;

 

7) виключення російської федерації зі складу ООН і ОБСЄ;

 

8) встановлення заборони російській федерації мати ядерну зброю та іншу зброю масового знищення, запровадивши на першому етапі жорсткий постійний контроль НАТО за її зберіганням з метою недопущення її використання.

 

Панове керівники країн-членів НАТО і формату" Рамштайн", УСВІДОМТЕ, що нашою спільною ПЕРЕМОГОЮ (України і Західної цивілізації) над нацистською росією може бути лише повний розгром російської армії і примушення російської  федерації до беззастережної капітуляції. Ніякі інші варіанти Український народ і ЗСУ не приймуть!

 

Акт капітуляції повинні підписати представники російської влади (які не вчинили злочину агресії проти України) без участі путіна (який на момент підписання повинен бути арештований або вбитий), Україна як країна Переможець і лідери країн "антипутінської коаліції".

 

Як визначено, так і буде!

 

Історичне фото: князь Володимир Хреститель дивиться на наслідки ракетного удару росією по Києву, який хрестив Москву…

 

«Это историческое фото снято воскресным утром 5 июня 2022 в Киеве. На нем Владимир Великий, крестивший в 988 году Киевскую Русь, ставшую СЕРДЦЕМ православного мира и ВЕРЫ Христовой, смотрит на пожар от бомб, сброшенных ордой российских безбожников на мирно спящий город, – столицу православного мира.

 

Глобальные испытания, которые мы проходим сегодня на рубеже тысячелетий, делают нас свидетелями сбывающихся библейских пророчеств об Апокалипсисе и Пришествии Христа со своим воинством.

 

Мы живем в самый важный и ответственный период земной истории, когда произошла не просто смена двух тысячелетий, а смена космических циклов. Эра Рыб, в начале которой пришел Иисус Христос, сменилась эрой Водолея и сейчас, в момент этого перехода, Человечество сдает экзамен на человечность и духовность. Смогло ли оно сделать шаг вперед в духовном развитии или, спустя 2000 лет, для большинства людей по-прежнему недостижимы простые Заповеди: не убий, не укради, не лжесвидетельствуй, не прелюбодействуй, не желай жены ближнего твоего, не желай дома ближнего твоего, не сотвори себе кумира?

 

Мир меняется, переходя на более высокий вибрационный уровень, и человечество стоит перед выбором — ВЫМЕРЕТЬ ИЛИ ИЗМЕНИТЬСЯ.

 

"Говорю вам тайну: не все мы умрем, но все изменимся вдруг, во мгновение ока, при последней трубе" (1-е Коринфянам 15:51-52).

 

Как и пророчествовал Иоанн Богослов, в конце времен мы уже увидели четырёх всадников Апокалипсиса: эпидемия "чумы" (COVID-19), охватившая всю планету, третья мировая война, развязанная "россией" и несущая человечеству угрозу ядерного уничтожения, назревающий экономический кризис и голод. Все это на сегодняшний день принесло и продолжает приносить тысячи смертей.

 

Несмотря на огромные страдания, смерти и лишения, которые сегодня претерпевает Украинский народ, исход войны между Добром и злом уже известен и описан в Библии. Битва Добра и зла, Света и тьмы, Христа и антихриста завершится безусловной победой Детей Божьих – УКРАИНЦЕВ, разрушением Вавилона ("россии"), судом Божьим и земным над слугами сатаны и началом создания нового процветающего мира (Золотого века Эры Водолея).

 

Ещё две тысячи лет назад Иоанн Богослов в "Апокалипсисе" — единственной пророческой книге "Нового Завета" написал: "Ибо по окончании Тысячелетия Господнего сатана будет освобождён из темницы своей и выйдет обольщать народы, находящиеся на четырёх углах земли, Гога и Магога, и собирать их на брань; число их как песок морской. И вышли на широту земли, и окружили стан святых, и город возлюбленный. И ниспал огонь с неба от Бога, и пожрал их" (Отк. 20. 7-9).

 

Так и случилось: кремлевский кровавый карлик с черной душой путин, сидящий в бункере под землей, по всей "россии" собрал полчища нехристей из порабощенных народов, составляющих "вторую" армию мира. Окружили эти полчища, ставшие орудием сатаны, святой город Киев.

 

Никто не верил, что Киев выстоит, земным умом отмеряли Украине продержаться два-три дня. «И люди поклонялись зверю и говорили: «Кто сравнится могуществом со зверем, и кто может воевать с ним?» (Отк. 13.4).

 

Украинцы же, единственная нация, которая не только никогда не поклонялась «зверю», но и дала ему сокрушительный отпор, потому что СВЫШЕ, в планах Бога, уже была заложена ПОБЕДА Украины — страны Света и Свободы, защитницы Православия от сил тьмы.

 

Несмотря на значительно превосходящее по численности стадо сатаны, Киев выстоял, победил и освободил от нечисти свою святою землю».

 

                       Фреска “Похорон Сатани путіна”. Собор Верони, Італія, XIV століття

 

Нас не здолати нікому

 

У квітні минулого року «Україна молода» надрукувала вірші (двома мовами – українською і російською) поетеси Ірини Омельченко (ОМ-І-РА — сила Слова, що випромінює Світло), учениці Майстрів Далекого Сходу, які були присвячені захисникам Маріуполя — воїнам Світла (воїнство Христа) «Нас не здолати нікому».

 

Вірші отримали теплі відгуки і вдячність українців, які звернулися в редакцію газети з проханням надрукувати нові вірші поетеси Ірини Омельченко, що редакція і зробила.

 

Редакція газети також зауважила, що Ірина Омельченко 22 липня 2022 року  опублікувала  історично-біблійне дослідження (російською — спеціально для рашистів) щодо пророцтв Іоанна Богослова про «Апокаліпсис» (фрагмент якого приведений вище) у виданнях «Портал українських офіцерів» і  Цензор.Нет «Украина – мессия человечества. Библия и война».

 

Читачі гаряче дякували поетесі за надихання на Перемогу над московією. У дописах українці зазначали, що після прочитаного дослідження їх віра в Перемогу зміцніла і стала непохитною.

 

Соціологічні дослідження групи Рейтинг, проведені в середина серпня 2022 року, засвідчили, що 98% українців цілком впевнені у перемозі України над рашистською ордою путіна.

 

Одночасно опубліковане дослідження Ірини Омельченко (ОМ-І-РА) викликало лють, гнів і ненависть з боку москалів та їх сатанинської церкви на чолі зі «лжепропоком» кірілом (агент КДБ «Михайлов»). Фейсбук-сторінка та  Інстаграм поетеси постійно обмежуються і блокуються, зазначає «Україна молода».

 

Її дослідження вперше розкриває всю глибину пророцтва Іоанна Богослова (про що бояться говорити священники в церквах). 

 

УкРАїна — земля Бога Сонця (РА). УкРАїнці — діти Божі.

 

Перемога України у війні з російською імперією — це не лише ІСТОРИЧНА  НЕМИНУЧІСТЬ (вивчайте історію!). Це Божественна місія Української Народу врятувати світ від ядерної пожежі і знищити центр планетарного зла.

 

Російсько-українська війна — це Вселенська війна між ТВОРЦЕМ (БОГОМ) і Антихристом в особі путіна, який буде фізично знищений!

 

Тирани 20-го століття з ознаками антихриста (диявола, сатани) гітлер і сталін були знищені похожим способом. Це чекає і бункерного фюрера путіна — гітлера-сталіна ХХІ століття.

 

Запам’ятайте раз і назавжди: НІКОЛИ темрява не перемагала Світло! НІКОЛИ імперія зла не переможе країну, в імені якої Бог Світла, Бог сонця — РА (УкРАїна)!!!

 

Україна і цивілізований світ ОБ’ЄКТИВНО НЕ МОЖУТЬ потерпіти поразку у війні з фашистською російською федерацією, яка є центром планетарного зла і реальною загрозою знищення світової цивілізації, демократії, верховенства права.  Московська ординська армія вбивць, гвалтівників, мародерів, звірино-подібних нелюдів, яка є загрозою існуванню людства, буде РОЗГРОМЛЕНА вщент!

 

Воєнних злочинців (путіна, медведєва, патрушева, шойгу, герасімова, лаврова, кіріла і весь  сатанинський "руZZкій мір") визбираємо по всьому світу і як "сухе галуззя, кинемо у вогонь" (Євангеліє від Івана: 15:5-6).

 

"Погане дерево і плоди погані родить (як москалі своїх виродків-нелюдів – Авт.). Не може дерево погане плоди добрі родити". "Тож за їхніми плодами пізнаєте їх" (Євангеліє від Матфея (7,15-21).

 

"Всяке дерево, що не дає плоду доброго, зрубують і у вогонь кидають" (Євангеліє від Матфея (7:19). Так і з москалями-загарбниками будемо чинити, допоки останній звірино-подібний нелюдь не згорить у Вогні праведнім.

 

Суху гілку на Древі Життя Людства, ракову пухлину на тілі планети Земля, центр світового зла — російську імперію СПАЛИМО до тла, а попіл розвіємо по вітру. Остання імперія планетарного зла — російська федерація буде ЗНИЩЕНА.

 

Як визначено, так і буде!

 

Українці, їх Збройні сили (воїнство Христове) виконають волю Небесного Отця — здобудуть Перемогу ДОБРА над злом, СВІТЛА над пітьмою, ПРАВДИ над брехнею!

 

Довіряємо лише ЗСУ і їх головнокомандувачу генералу Валерію Залужному.

 

ПАМ’ЯТАЙТЕ: сьогоденням, яке завтра уже буде минулим, можна ВІДКРИВАТИ МАЙБУТНЄ. Яке воно буде — залежить від Вас. Не становіться лише рабом  обставин. Самий небезпечний ворог людини — її внутрішній СТРАХ. Подолайте  його і станете НЕПЕРЕМОЖНИМИ! Робіть все, що від Вас залежить, без СТРАХУ і Світ зміниться на краще, стане добрішим.

 

Українці подолали свій страх і відродилися НЕЗЛАМНОЮ НАЦІЄЮ. Стали  НАРОДОМ ПЕРЕМОЖЦЕМ! Ми уже здобули ментальну і духовну ПЕРЕМОГУ над  путінським нацизмом — руZZкім міром»!

 

З воскресінням Господнім (16.04.2023) почнеться ПЕРЕМОГА  Світла над пітьмою, Добра над злом, Правди над брехнею, Життя над смертю. Воїнство Христове —  ЗСУ знищать сатанинську путінську ZVірину орду.

 

Кінець Антихриста путіна постане в день його «побєдобєсія» (09.05.2023), що буде вісником розпаду російської імперії Zла, звільненням поневолених народів, які здобудуть незалежність і утворять свої національні держави.

 

Завершиться цей процес до Дня Незалежності УкРАїни в 2025 році. За Ведичним  календарем в цей День (24.08.2025) настає РАНОК СВАРОГА і над землею зійде УкРАїнське Сонце.

 

«Згадаєте мої слова: росія зникне з лиця Землі, коли зійде українське сонце!'», – заявив перший президент незалежної Ічкерії генерал Джохар Дудаєв (з яким я особисто був знайомий) в інтерв’ю 1995 року (вбитий ракетним ударом 21 квітня 1996 року за особистим наказом президента росії Єльцина).

 

Усвідомте це і ніяких сумнівів в нашій Перемозі або розчарувань типу: «ой, як ще довго чекати — аж до 24  серпня 2025 року».

 

По, перше — це не довго! Для Творця (Бога) день як рік, а рік як день.

 

По, друге, не чекати! Кожному професіонально робити свою справу, виконувати добросовісно свої службові обов’язки, підтримувати один одного, допомагати ЗСУ і в такий спосіб  наближати День Великої Української Перемоги. Все буде Україна!

 

«Терпіння і труд все перетруть», «Щастя і труд поряд живуть» — вчать нас мудрі  українські народні прислів’я.

 

І головне — за нами Правда, з нами БОГ — ТВОРЕЦЬ ВСЕСВІТУ! Якщо з нами БОГ, то яка різниця, хто проти нас?!

 

Пам’ятайте: ЯК ВИЗНАЧЕНО ТВОРЦЕМ (БОГОМ), ТАК І БУДЕ!

 

Слава Україні! Слава ЗСУ! Героям Слава! Смерть путіну і російській імперії!

 

Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО, Герой України, кавалер ордену ООН «Діяння на благо народів», медалі ЄС “Європа – союз цінностей”, народний депутат України ІІ-VІ скликань, член ПАРЄ (2006-2010), почесний голова СОУ, генерал-лейтенант