World Aquatics не указ: Польща не пускатиме спортсменів з рф та Білорусі на єврочемпіонат
Спортсменів із росії та Білорусі не допустять до виступів на Чемпіонаті Європи зі стрибків у воду, який має пройти в Польщі у 2027 році. >>
На фото: Президент Польщі Анджей Дуда
Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що Україна найближчим часом отримає ще чотири винищувачі МіГ-29. Також Варшава готова відправити до Києва ще літаки.
Як інформує Україна молода, про це він повідомив під час прес-конференції із президентом України Володимиром Зеленським у Варшаві.
«Чотири МіГ-29 з наших складів, які перебували ще в нас, були протягом останніх місяців передані в розпорядження ЗСУ. Чотири МіГи передаються додатково останнім часом, разом вісім»,- заявив він.
Дуда додав, що Польща могла б швидко передати ще шість винищувачів Україні.
«Ми готові ще передати шість, які тепер готуються, вони могли б бути передані досить швидко. У нашому розпорядженні є ще літаки МіГ, які були модернізовані до стандартів НАТО. Ці МіГи будуть нам ще поки що потрібні»,- заявив польський президент.
При цьому він не виключив, що Польща зможе передати Україні й інші МіГи за потреби.
«Я переконаний, що в майбутньому ми зможемо передати інші наші МіГи, якщо буде необхідність. Але потрібна буде згода наших союзників, тому що після модернізації вони мають обладнання, передане зі США, там є натовський зв'язок і перші формальності мають бути виконані»,- додав Дуда.
Як повідомляла УМ, Польща оголосила, що надала Україні винищувачі МІГ-29, проте раніше їхня кількість не озвучувалася.
Крім того, Словаччина повідомила, що передала Україні перші чотири винищувачі МіГ-29. Ці літаки вже оберігають українське небо.
Спортсменів із росії та Білорусі не допустять до виступів на Чемпіонаті Європи зі стрибків у воду, який має пройти в Польщі у 2027 році. >>
За даними української розвідки, рф найближчим часом перейде до масованих атак України з частотою сім разів на місяць. >>
У Польщі в Підкарпатському воєводстві в ДТП потрапив мікроавтобус, в якому перебували громадяни України. Постраждали шестеро осіб. >>
Спільну заяву про оборонну співпрацю підписали Президент України Володимир Зеленський та прем’єр-міністр Нідерландів Роб Єттен і домовилися спільно виробляти дрони. >>
Із-за кордону українці не поспішатимуть повертатися без реальних гарантій безпеки та економічної стабільності >>
Про впровадження дроново-штурмових підрозділів, які поєднають повітряні та наземні безпілотники з піхотою в єдину систему, повідомило Міністерство оборони України. >>