Білорусь вже отримала тактичну ядерну зброю - Шойгу

13:35, 04.04.2023
Білорусь вже отримала тактичну ядерну зброю - Шойгу

До Білорусі прибули літаки, які здатні наносити удари ядерним оснащенням

Глава Міноборони Росії Сергій Шойгу заявив, що Білорусь вже отримала штурмові літаки та комплекси «Іскандер-М», що здатні наносити тактичні ядерні удари.

 

Як інформує Україна молода, про це Шойгу сказав  на тематичній селекторній нараді з керівним складом Збройних Сил Росії у вівторок.

 

«Частина білоруських літаків штурмової авіації отримали здатність завдавати удари по об'єктах супротивника засобами ураження в ядерному оснащенні. Крім того, Збройним Силам Білорусі передано оперативно-тактичний ракетний комплекс "Іскандер-М". Він може використовувати ракети як у звичайному, так і в ядерному виконанні»,- заявив Шойгу.

 

З 3 квітня на одному з російських полігонів почали навчання білоруських розрахунків порядку застосування "Іскандер-М" "для захисту Союзної держави", додав Шойгу.

 

Президент Росії Владімір Путін заявив минулого місяця, що планує розмістити російську тактичну ядерну зброю в Білорусі.

 

Минулого тижня самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Москва також може розмістити стратегічну ядерну зброю,  якщо виникне така необхідність.

 

Як повідомляла УМ, московія хоче зробити Білорусь ядерною державою. Заява російського диктатора володимира путіна про розміщення тактичної ядерної зброї в Білорусі - крок до внутрішньої дестабілізації країни.