Угорські пристрасті: затримання українських інкасаторів, мільярди за «Дружбу» та вибори з путіним
Інкасаторські машини Ощадбанку затримані в Угорщині наразі перебувають на території Антитерористичного центру. >>
Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав зробив шокуючу заяву щодо кількості депортованих український дітей до росії. (Фото: сайт УГКЦ)
Понад 16 тисяч дітей росіяни викрали, насильно забрали з їхніх родин, стверджуючи, що батьки від них відмовилися.
Це лише офіційна статистика. Про це сказав Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у своєму зверненні в 58-й тиждень повномасштабної війни, яку російський агресор приніс на нашу мирну землю.
Як інформує УМ, про це повідомив на своєму сайті Департамент інформації УГКЦ.
«Вказана цифра — це офіційно підтверджена кількість, але справжнє число дітей, які стали жертвами російського насильства через насильницьке викрадення може сягати десятків і сотень тисяч. І це сьогодні вже визнають офіційні особи різних держав», — наголосив Предстоятель УГКЦ.
Він подякував міжнародним інституціям, які вважають викрадення українських дітей військовим злочином, котрий потрібно засудити на рівні Міжнародного трибуналу над військовими злочинами Росії.
Глава УГКЦ зауважив, що деяких дітей вдалося повернути додому. Вони розказують історії пережитого жахіття… Ці діти, переконує він, потребують нашої особливої опіки, людського тепла, духовного зцілення.
«Боже, благослови наше військо на фронті, яке створює простір життя і свободи для дітей України», — попросив Предстоятель.
Як повідомляла УМ, зрадник Валерій Астахов знущався над депортованими українськими дітьми у Криму.
Інкасаторські машини Ощадбанку затримані в Угорщині наразі перебувають на території Антитерористичного центру. >>
Країни Європейського Союзу здебільшого відхилили ідею надати Україні план «зворотного членства» — побоюються, що ця реформа підірве довіру до процесу вступу. >>
Українські дрони в ніч проти 2 березня атакували Новоросійськ, внаслідок чого загорівся російський нафтовий термінал «Шесхаріс» на Чорному морі. >>
Низку військових об'єктів Сили оборони України уразили на тимчасово захоплених росіянами територіях Донецької та Запорізької областей, а також у Бєлгородській області рф. >>
Російська армія за зиму застосувала проти України 738 ракет, понад 14 670 керованих авіабомб та майже 19 тисяч ударних безпілотників. >>
Контроль над відвідуванням шкіл учнями український уряд суттєво посилив: відтепер дані про прогули уроків оперативно передаватимуться до поліції та служби у справах дітей. >>