«Міцна» сіль зміцнить ГУР: українці зібрали майже 60 млн на дрони-камікадзе

10:59, 27.03.2023
«Міцна» сіль зміцнить ГУР: українці зібрали майже 60 млн на дрони-камікадзе

Понад 8 мільйонів гривень зібрали завдяки розіграшу п’ятьох пачок солі з автографом начальника ГУР Кирила Буданова. (Фото: Телеграм FEDOROV)

Українцям вдалось зібрати понад 58,5 млн грн у межах продажу спеціальної партії солі «Міць. Українська кам’яна» – це дасть змогу придбати українській розвідці близько 2200 дронів-камікадзе.

 

Як інформує УМ, про це 27 березня повідомив віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Телеграмі.

 

«Зібрали понад 58,5 грн через UNITED24 на дрони-камікадзе для ГУР. Усе завдяки проєкту «Міць. Українська кам’яна». Тепер розвідка отримає понад 2200 безпілотників FPV. Це стало можливим завдяки кожному, хто придбав свою пачку міці. А також внескам наших донорів та бізнесу, який понад рік безупинно підтримує армію», - зазначив він.

 

Федоров уточнив, що компанія Rozetka та Сільпо взяли на себе частину витрат на собівартість солі. Другу частину – покрили донори UNITED24. Ще понад 8 млн грн зібрали завдяки розіграшу п’ятьох пачок солі з автографом начальника ГУР Кирила Буданова.

 

Нагадаємо, що до річниці повномасштабного вторгнення ДП «Артемсіль» та фандрейзингова платформа UNITED24 випустили спеціальну партію солі – «Міць. Українська кам’яна», видобутої в Соледарі, щоб підтримати Головне управління розвідки Міністерства оборони України, – сформувати флотилію дронів-камікадзе.

 

Як повідомляла УМ, державне підприємство «Артемсіль» змушене було зупинити свою роботу на невизначений термін через активні бої на Донеччині ще у квітні.