Почаївська лавра має розірвати зв'язки з РПЦ - Держетнополітики
Московське попівство лаври має усунути порушення законодавства про свободу совісті протягом 30 днів. >>
Одна із 22-х партій енергообладнання отриманих Україною від Франції. (Фото: Телеграм МІНЕНЕРГО)
Франція відправила Україні, починаючи із серпня минулого року, 22 вантажі енергетичного обладнання як гуманітарної допомоги загальною вагою 183 тонни.
Як інформує УМ, про це 26 березня повідомило Міністерство енергетики України у Телеграм.
Серед обладнання - генератори різної потужності, автоматичні вимикачі, спецодяг, роз’єднувачі, освітлювальні прилади, хімічна продукція, газове обладнання, необхідне для проведення ремонтних робіт.
У березні цього року з Франції надійшли 1389 конвекторів та 11 генераторів, їх надала французька громадська організація "Електрики без кордонів".
Міністр енергетики Герман Галущенко подякував Франції за допомогу енергетичному сектору України.
"Отримане обладнання використовують для якнайшвидшого відновлення електро- та газопостачання тисячам українських родин. Це внесок наших французьких партнерів не тільки у відновлення української енергосистеми, але і в енергетичну безпеку Європи", - наголосив Галущенко.
Як повідомляла УМ, Бельгія передасть закладам культури України генератори на суму €150 тисяч.
Московське попівство лаври має усунути порушення законодавства про свободу совісті протягом 30 днів. >>
На його переконання, Україна готова до миру на відміну від росії. >>
Атакуючи друкарні, склади з видавничою продукцією, росія знищує українські книжки, тому відновлення друкарень і підтримка видавничої галузі — питання культурної стійкості та національної безпеки. >>
На території України Ютуб заблокував канали низки підсанкційних РНБО російських та проросійських артистів. >>
Російські окупаційні війська вдень 24 липня завдали удару по Київщині, в результаті чого загинули щонайменше десятеро людей і є десятки постраждалих. Під удар потрапила виставка озброєння. >>
11 липня 2026 року, у польський день пам’яті жертв Волинської трагедії, президент Польщі Кароль Навроцький виступив у прикордонному селі Радруж і заявив, що домагатиметься законодавчої заборони червоно-чорного прапора на території Польщі. >>