Тіла 79 полеглих захисників повернула Україна
Тіла 79 загиблих оборонців .Україна повернула у вівторок, 30 травня. >>
Петиція щодо Дня вшанування захисників Маріуполя назбирала голоси лише за два дні. (Фото з відкритих джерел)
За два дні петиція з закликом започаткувати 20 травня День вшанування захисників Маріуполя набрала понад 25 тис. голосів.
Як інформує УМ, про це стало відомо з сайту президента України.
Відповідна петиція з'явилася на сайті президента 23 березня. Її ініціаторка – Катерина Прокопенко, дружина командира полку "Азов", Героя України Дениса Прокопенка.
За два дні петиція набрала понад 25 тис. голосів. Тепер її має розглянути Володимир Зеленський.
У петиції зазначається, що "битва за Маріуполь стала для українців символом незламності", а завдяки хоробрості його захисників вдалося "відтягнути велике угрупування ворожих сил на півдні країни" і "не дати противнику повноцінно розвинути успіх на інших ділянках фронту".
Авторка петиції наголошує, що сотні загиблих, поранених і полонених бійців своїми відчайдушними діями довели, що заслуговують на пам'ятний день.
Нагадаємо, що саме 20 травня тисячі оборонців "Азовсталі" вийшли із обстрілюваного меткомбінату за наказом зберегти життя, який передало вище командування. Пізніше захисники Маріуполя потрапили до російського полону.
Як повідомляла УМ, наречена «Да Вінчі» зареєструвала петицію щодо створення Національного Пантеону Героїв України.
Тіла 79 загиблих оборонців .Україна повернула у вівторок, 30 травня. >>
Начальник ГУР Міноборони Кирило Буданов констатує, що чергова спроба терористичної росії атакувати нашу державу балістичними ракетами вкотре зазнала поразки. >>
Солдат Нацгвардії на псевдо «Покемон» знешкодив вже другу ворожу ракету, яка була націлена на Київ вночі 29 травня. >>
Міжнародні повітряні навчання Arctic Challenge Exercise 23, які очолюють ВПС Фінляндії, Швеції та Норвегії розпочинаються в понеділок, 29 травня. >>
Атака на Київ триває. Нічна атака росіян переросла у ранкову: екстренні служби виїхали на виклик поблизу центру Києва. В Оболонському районі уламки впали на проїжджу частину. >>
Російська армія в ніч на 29 травня вдарила по військовому об'єкту у Хмельницькій області, знищено 5 літальних апаратів. >>