1418-й день великої війни: країна-агресор подавиться
Недільного дня 11 січня Україна прожила 1418-ту добу сучасної повномасштабної російсько-української війни. >>
Один рашистський полонений обходиться Україні 10 тисяч гривень на місяць
Близько 10 тисяч гривень на місяць витрачає Україна на утримання одного російського військовополоненого.
Як інформує Україна молода, про це сказала заступниця міністра юстиції Олена Висоцька в інтерв´ю Укрінформу.
“Якщо говорити про більш-менш нормально прораховану вартість утримання полоненого в таборі за підсумками 2022 року, з урахуванням забезпечення табору, з податками, зарплатами, комунальними витратами, – ця сума складає близько 10 тисяч гривень на одного полоненого в місяць”, - сказала посадовиця.
Вона зауважила, що коли раніше у Мін’юсті говорили про три тисячі гривень на місяць на утримування одного російського військовополоненого, то враховували витрати на харчування й комунальні послуги.
“Це був дуже грубий підрахунок і некоректний, оскільки в суму не врахували оплату праці персоналу, охорони, конвою тощо”, - пояснила заступниця міністра юстиції.
Водночас вона зауважила, що утримання ув’язнених в СІЗО за підсумками 2021 року, а торік їх не підводили, обійшлося в близько 130 тисяч гривень на рік.
"Відповідно, на одного утримуваного – теж близько 11 тисяч гривень на місяць. Мало чим відрізняється”, - зазначила Висоцька.
Раніше в Мін’юсті зазначали, що на харчування, одяг, засоби гігієни та комунальні платежі для одного російського військовополоненого щомісяця потрібно 3000 гривень.
Як повідомляла УМ, у Координаційному штабі повідомили, що українські полонені в росії піддаються тортурам.
Недільного дня 11 січня Україна прожила 1418-ту добу сучасної повномасштабної російсько-української війни. >>
Із Францією сперечаються Німеччина і Нідерланди через допомогу Україні. Обидві країни наполягають, щоб Київ мав змогу купувати американську зброю коштом кредиту ЄС на €90 мільярдів , але Франція проти того, щоб ці гроші йшли Штатам. >>
Аби висловити протест через затримання російського археолога Александра Бутягіна та застерегти від його видачі Україні, росія викликала посла Польщі Кшиштофа Краєвського. >>
У ніч на 13 січня Центр спецоперацій "Альфа" СБУ разом із підрозділами угруповання сил і засобів Військово-морських сил завдали удару по виробничих корпусах заводу "Атлант Аеро" у Таганрозі Ростовської області рф. >>
Контроль над будівлею міської ради Куп'янська в Харківській області встановили бійці 2-го корпусу Національної гвардії України "Хартія" та завершують зачистку міста. >>
Протягом грудня 2025 року українська компанія "УкрАрмоТех" поставила українським оборонцям 402 броньованих авто власного виробництва. >>