Маніпуляції воєн: Трамп — миротворець, Ізраїль — зарвався, та звідки летіли дрони на Пітер?
Ну що ж, війни продовжують відкривати нам чергові цинічні рівні геополітичних маніпуляцій. >>
Секретар РНБО Олексій Данілов (Фото РНБО України)
Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов зазначив, що світу необхідно готуватися до розпаду Росії, який відбуватиметься незалежно від їхнього бажання.
Як інформує Україна молода, про це він повідомив в ефірі національного телемарафону, цитує пресслужба РНБО
Секретар РНБО розкритикував позицію деяких європейських інституцій щодо ставлення до війни в Україні і до Росії, назвавши "ганебною" ситуацію, коли російська делегація, члени якої підтримують війну проти України, бере участь у засіданні ПА ОБСЄ.
За словами Данілова, деякі діячі хочуть змусити українців піти на якісь компроміси. Водночас європейці, які мають велике бажання піти на поступки, можуть у будь-який день опинитися у ситуації, в якій опинилася Україна 24 лютого минулого року, наголосив секретар РНБО.
Він зауважив, що у Заходу поки немає остаточного рішення, що робити із РФ, і Захід не розуміє, чим має закінчитися війна. Водночас, за словами Данілова, повномасштабним вторгненням в Україну 24 лютого 2022 року режим Путіна запустив процес розпаду рф.
«Світу треба готуватися до розпаду Росії, який відбуватиметься незалежно від їх бажання. І саме цим питанням вони мають сьогодні перейматися»,- зазначив Олексій Данілов.
Як повідомляла УМ, секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов заявив, що Україна здатна завдати удару по території росії, оскільки має зброю, яка може знищувати цілі на території рф.
Ну що ж, війни продовжують відкривати нам чергові цинічні рівні геополітичних маніпуляцій. >>
Коли в Києві святкують черговий успіх на шляху до Європейського Союзу, варто згадати одну просту обставину. >>
Президент Зеленський, посилаючись на дані розвідки, заявляє, що невдоволення росіян правителем Кремля Володимиром Путіним продовжує зростати, а рівень підтримки правлячої партії "Єдіная росія" — падати. >>
Головний сержант 12-ї бригади «Азов» Ігор «Мактавіш» Шелепйонок розповів під час зустрічі з депутатами та урядовцями про роботу піхоти на полі бою, ключові навички сучасного солдата, принципи навчання та просування у бригаді. >>
Олег Тягнибок долучився до ЗСУ і служить у 128-ій окремій важкій механізованій бригаді "Дике Поле". >>
Чимало людей, особливо тих, хто має певний статус, надягають різні маски: влади, героїзму, правоти, переконаності, страху. >>