Міжнародна федерація журналістів виключить зі свого складу російську спілку

14:51, 31.01.2023
Міжнародна федерація журналістів виключить зі свого складу російську спілку

Виконком Міжнародної федерації журналістів працює над виключенням зі свого складу росіян. (Фото з відкритих джерел)

Міжнародна федерація журналістів (IFJ) розпочала офіційний процес призупинення та виключення російської спілки журналістів зі свого складу.

 

Як інформує Україна молода, про це повідомляє Reuters.

 

Зазначається, що ця заява з’явилася після того, як профспілки Фінляндії, Норвегії, Данії та Ісландії оголосили у вівторок, що вийдуть із IFJ на знак протесту проти її «корупційної діяльності», включаючи дозвіл IFJ зберегти за журналістами російських державних ЗМІ членство в організації. 

 

За словами голови Спілки журналістів Фінляндії Ханне Ахо, профспілки Нордичних країн роками намагалися підняти проблеми всередині IFJ. Останнім часом їх розчарувало те, що IFJ не вжила заходів проти спілки журналістів росії за створення регіональних асоціацій журналістів на тимчасово окупованих росією українських територіях.

 

Міжнародна федерація журналістів, до якої входять 600 тисяч журналістів у 146 країнах, називає себе «глобальним голосом журналістів», багато з яких прагнуть викривати корупцію та правопорушення.

 

IFJ назвала звинувачення вищезазначених профспілок «неправдивими, наклепницькими та такими, що завдають шкоди» організації.

 

Як повідомляла УМ, Володимир Зеленський вважає неприпустимою участь рф на Олімпіаді в Парижі