рф планує на 24 лютого масований ракетний удар та наступ – Кочетков

17:49, 27.01.2023
рф планує на 24 лютого масований ракетний удар та наступ – Кочетков

У річницю вторгнення росії Україні слід очікувати чимало "сюрпризів" від очманілого сусіда.

До 24 лютого, річниці повномасштабного вторгнення, країна-агресорка росія може влаштувати одну із наймасовіших атак по території України ракетами і дронами.

 

Крім цього, російські окупанти спробують піти у масовий наступ та імітувати наступ з Білорусі.

 

Як інформує УМ, такий прогноз озвучив політичний аналітик Олександр Кочетков.

 

"Якщо у Росії залишаться технологічні можливості, то поблизу цієї дати (24 лютого – ред.) буде один із наймасовіших ударів по Україні ракетами і безпілотниками. Це навіть не обговорюється. Чи то до 24 лютого, чи то після – це буде залежати від мільйона факторів, які зараз передбачити не можна – Росія спробує піти в масштабний наступ", – каже аналітик.

 

Також окупанти спробують імітувати наступ з Білорусі. Вони можуть сформувати там ударний кулак з близько 20 тисяч військовослужбовців, і 5-10 тисяч з цієї кількості становитимуть білоруси-контрактники.

 

"Білоруси вважають, що вони здатні зайти в Україну і повернутися додому з грошима. Зайти вони можуть, але недалеко, та й додому вони навряд чи повернуться, і вже точно не з грошима", – наголосив Кочетков.

 

Такий наступ з Білорусі може бути здійснений для того, щоб відволікти українські сили з інших напрямків. Крім цього, окупанти можуть здійснити спробу наступу і захоплення Донецької та Луганської областей, а також повернення Херсона і просування в бік Запоріжжя. Загарбники хочуть захопити місто Запоріжжя, адже Путіна не влаштовує ситуація, що частина Запорізької області окупована, а сам обласний центр – ні.

 

"Всі ці плани абсолютно очевидні, причому настільки, що я про це спокійно можу говорити в ефірі. Відповідно, про це прекрасно знають у Генштабі і об'єднаному командуванні – і натівському, і штатівському, і європейському. Всі до цього готуються і напрацьовують операції", – каже політичний аналітик.

 

Також він пояснив, якою може бути відповідь на такі спроби окупантів з української сторони. За словами аналітика, українські військові, найімовірніше, будуть стримувати спроби противника наступати, вимотувати частини, а потім завдадуть серйозний контрудар по низці напрямків.

 

Як повідомляла УМ, «М’яса» вистачає: путін планує наступ в Україні в лютому чи березні.