Предстоятель ПЦУ розпочав візит до Вселенського Патріархату

12:55, 27.01.2023
Предстоятель ПЦУ розпочав візит до Вселенського Патріархату

Епіфанія тепло зустрічають у Стамбулі. (Фото: сайт ПЦУ)

Після завершення візиту до Риму 26 січня розпочався візит Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія до Вселенського Патріархату (Стамбул, Туреччина). Предстоятеля супроводжує архієпископ Чернігівський Євстратій.

 

Як інформує УМ, про це повідомили на сайті ПЦУ.

 

«У аеропорту Стамбула Блаженнійшого владику зустріли митрополит Силіврійський Максим, великий синкел Патріархату отець Яків та українські дипломати.

 

Ввечері Предстоятель ПЦУ був присутній на заході, присвяченому Міжнародному дню пам’яті Голокосту, який відбувся в Італійському культурному інституті в Стамбулі. В заході взяли участь Вселенський Патріарх Варфоломій, старець-митрополит Халкідонський Еммануїл, посли Італії, Австрії та Святого Престолу, головний рабин Туреччини та представники єврейської громади країни», - сказано, зокрема, в повідомлені.

 

Під час заходу було показано документальний фільм про Апостольського нунція архієпископа Джованні Ронкаллі, який пізніше став Папою Римським Іоаном ХХІІІ, та його діяльну участь у врятуванні євреїв Європи від нацистських переслідувань.

 

Сьогодні заплановано, що Блаженнійший Митрополит Епіфаній візьме участь у богослужінні на честь перенесення мощей святителя Іоана Золотоустого, яке відбудеться у Патріаршому храмі святого Георгія на Фанарі, та проведе офіційну зустріч зі Всесвятійшим Вселенським Патріархом Варфоломієм.

 

Як повідомляла УМ, Предстоятель ПЦУ Епіфаній розпочав перший офіційний візит до Риму.