Перший словник термінів зі сфери ШІ створили в Україні - Мінцифри
Перший в країні словник термінів, присвячений штучному інтелекту, презентувало Міністерство цифрової трансформації України. >>
Зброї ніколи не буває багато, тимпаче враховуючи інтенсивність боїв на українському фронті.
Аби допомогти Україні виграти війну – в Польщі має бути побудований "величезний завод з виробництва зброї".
Як інформує УМ, про це заявив голова комітету з оборонних питань парламенту Великої Британії Тобіас Еллвуд повідомляє The Telegraph.
Еллвуд заявив, що західні уряди продемонстрували відсутність стратегічної далекоглядності у своїх планах допомогти Україні "вижити і процвітати".
Депутат-консерватор привітав рішення про постачання основних бойових танків західного виробництва, але заявив, що модель поставок Києву з різними ланцюжками поставок і типами боєприпасів "нежиттєздатна".
"Це просто недоцільно в довгостроковій перспективі. Танки сьогодні – так. Але нам потрібна стратегія, щоб переконатися, що Україна зможе захистити себе", – сказав він.
В умовах, коли західні військові запаси скорочуються, Еллвуд вважає, що створення збройового заводу в Польщі може допомогти перетворити українські збройні сили на більш незалежну армію.
Концепція може бути заснована за зразком заводу з виробництва мікрочіпів, відкритого Тайванем у США, який побоюється, що китайське вторгнення може відрізати його від Заходу.
"Давайте зробимо те ж саме з Україною, щоб вони могли закуповувати власне обладнання за своїми специфікаціями, можливо, за стандартом НАТО, і мати постійно захищений ланцюжок поставок", – сказав Еллвуд.
Раніше ЗМІ повідомляли, що Пентагон у найближчі два роки має намір збільшити виробництво артилерійських снарядів до рівня, небаченого з часів Корейської війни. До війни армія США виробляла 14 400 некерованих снарядів на місяць. Згідно з новими планами США, цей показник збільшиться до 90 000 на місяць.
Нагадаємо, президент США Джо Байден 25 січня підтвердив наміри передати Україні 31 танк M1 Abrams, що дорівнює одному українському батальйону, для посилення її обороноздатності на тлі російської агресії.
Разом із танками США якнайшвидше забезпечать підготовку українських військових та нададуть запчастини.
Як повідомляла УМ, постачання винищувачів Україні обговорюють США та ЄС.
Перший в країні словник термінів, присвячений штучному інтелекту, презентувало Міністерство цифрової трансформації України. >>
Міністерство оборони України кодифікувало і допустило до експлуатації у військах універсальну мобільну платформу «Равлик». Цей наземний роботизований комплекс (НРК) - повністю українська розробка. >>
До Сирії Україна відправила 500 тонн пшеничного борошна — це допомога в межах гуманітарної програми «Зерно з України». >>
Трьох офіцерів керівного складу російських окупаційних військ ліквідовано внаслідок успішної операції Департаменту активних дій Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Служби безпеки України, Сил безпілотних систем ЗСУ та оперативного угруповання військ “Таврія”. >>
У Генштабі ЗСУ працюють над тим, аби підготовка українських бійців тривала повних два місяці замість 30-денного формату. >>
За проєктами Світового банку до державного бюджету України надійшло майже 1,7 млрд доларів США від Уряду Японії. >>