Тіні Кокс переміг нардепа Мережка на виборах президента ПАРЄ

15:21, 23.01.2023
Тіні Кокс переміг нардепа Мережка на виборах президента ПАРЄ

Тіні Кокс не поступився своїм кріслом президента ПАРЄ українцю Мережку, здобувши перемогу на виборах (Фото з відкритих джерел)

Нардеп від «Слуги» Олександр Мережко програв вибори президента Асамблеї з великим відривом, набравши лише 44 голоси депутатів ПАРЄ. 

 

Як інформує Україна молода, про це повідомляється на сторінці ПАРЄ у Твітері.

 

Президентом ПАРЄ став Тіні Кокс, представник групи лівих партій та президент ПАРЄ у 2022 році, що отримав 175 голосів. Таким чином, він був переобраний у першому турі.

 

«Вітаємо Тіні Кокса, якого щойно було переобрано президентом ПАРЄ на другий однорічний термін!» - йдеться у повідомленні. 

 

Із 223 депутатів, які проголосували, лише 44 підтримали Олександра Мережка, який вирішив поборотися за цю посаду у якості альтернативного кандидата.

 

На початку січня стало відомо, що український депутат, глава комітету у закордонних правах балотуватиметься в президе.  ПАРЄ.  Однак він висунув свою кандидатуру усупереч правилам та традиціям асамблеї, що призвело зрештою до його програшу.

 

Переможець виборів Тіні Кокс розпочав свою роботу на поновленій посаді із заяви про те, що Україна лишатиметься головним пріоритетом ПАРЄ, а також оголосив хвилину мовчання щодо усіх українців, що загинути через протиправну агресію.

 

Як повідомляла УМ, восени 2022-го Президент ПАРЄ Тіні Кокс обговорив із родинами полонених захисників Азовсталі шляхи їх повернення додому.