Підрозділи ЗСУ з новою технікою НАТО є найефективнішими - Наєв

14:09, 22.01.2023
Підрозділи ЗСУ з новою технікою НАТО є найефективнішими - Наєв

Перемога не за горами: із зброєю НАТО українські військові швидко викурять ворога за межі наших територій

Командувач Об’єднаних сил Сергій Наєв заявив, що у Збройних Силах України формуються нові військові підрозділи і частини, оснащені бойовою технікою НАТО. 

 

Як інформує Україна молода, про це повідомляє CNN.

 

«Нам потрібна велика кількість західних танків. Вони набагато кращі за радянські зразки і можуть допомогти нам просунутися на полі бою. Ми створюємо нові військові частини, і наші подальші дії залежатимуть від їхньої боєздатності. Тому допомога Заходу вкрай важлива», - сказав Наєв.

 

Він зауважив, що найефективнішим є формування окремих підрозділів, озброєних новою бойовою технікою, підготовка їхнього особового складу й подальша інтеграція до складу діючих з’єднань ЗСУ. 

 

«Увесь підрозділ має бути оснащений однаковими бойовими машинами, тому потрібен цілий батальйон, оснащений (бойовими машинами піхоти) «Бредлі», якщо ми їх отримаємо, або (танками) «Леопард», - сказав Наєв.

 

Як повідомляла УМ, керівники оборонних відомств понад 50 держав світу 20 січня під час восьмого засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі «Рамштайн» не дійшли згоди щодо постачання танків Leopard. Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що рішення щодо цього може бути ухвалено найближчим часом.

 

Водночас, міністр оборони Олексій Резніков повідомив про домовленості з Польщею та Британією розпочати тренувальні місії для українських екіпажів на танках Leopard і Challenger відповідно.