Українці взяли в полон військових з Північної Кореї – Зеленський, фото
На Курщині українські воїни взяли в полон військових з Північної Кореї. >>
Сили Києва об’єдналися під російські атаки, створивши недорогу версію систем MacGyver, на розробку яких Пентагон витратив десятиліття (Фото: The Wall Street Journal.)
Україна створила імпровізовану розвідувальну мережу для координації бойових підрозділів на полі бою, вона виявилася дешевшою за американський аналог, на створення якого США витратив десятиліття і мільярди доларів.
Як інформує УМ, про це пише The Wall Street Journal.
«Імпровізована мережа Києва з безпілотників, бійців і зброї, пов'язаних через супутниковий зв'язок і спеціальне програмне забезпечення, дає солдатам рівень розвідки, координації і точності, який дозволяє маневрувати навколо масивних, але незграбних армій Росії», - сказано, зокрема, в статті WSJ.
Співбесідники видання у сфері оцифрування в США стверджують, що успіх України у створенні віртуальної системи командування і управління "на льоту" пропонує цінні уроки для Заходу, зокрема, щодо необхідності експериментувати і залучати невійськових експертів.
Як зазначив співбесідник WSJ, бюрократичні західні військові "занадто повільні і важкі", щоб швидко застосовувати нові технічні рішення для вирішення проблем на полі бою.
«Одним з елементів успіху України в інноваціях є те, як різні військові підрозділи і українські технологічні компанії працюють над власними новими військовими технологіями – підхід "знизу-вгору", який часом більше нагадує низку гаражів у Кремнієвій долині, ніж проект, що фінансується Пентагоном», - пише WSJ.
WSJ також повідомляє, що в Україні "процвітає індустрія технічного аутсорсингу і хакерів, які діють поза законом", тому інженери-програмісти підключаються до цифрових сервісів, таких як зашифрований месенджер Signal і мережі, наприклад, SpaceX Ілона Маска.
Крім того WSJ навело слова Ярослава Гончара, співзасновника "Аеророзвідки", неурядової організації, яка з 2014 року допомагає українській армії безпілотниками, що майже кожен підрозділ, який брав участь у боях за Київ навесні, використовував програму управління військами DELTA.
Як повідомляла УМ, Залужний і Буданов доповіли на Ставці про перебіг війни.
На Курщині українські воїни взяли в полон військових з Північної Кореї. >>
Безпілотники і ракети атакували окупований Крим, а також Краснодарський край у росії. >>
Імена 88 055 військових рфФ, які загинули від початку широкомасштабного вторгнення Росії в Україну встановили російські журналісти. >>
В Любліні, у рекрутинговому центрі Українського легіону, що функціонує при генконсульстві України в Польщі, друга група добровольців з числа громадян України які проживають за кордоном, підписали контракти із Збройними силами України. >>
Примусовий "призов на строкову службу" росіяни вперше провели серед мешканців тимчасово окупованих районів Херсонської та Запорізької областей. >>
Верховна Рада України підтримала законопроєкт № 12076 про внесення змін до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», який суттєво спрощує процедуру взяття на військовий облік призовників та модернізує систему взяття на зазначений облік загалом. >>